Senior Network Administrator

Hledáme seniorního síťového administrátora, který se chce stát součástí našeho network týmu. Pokud jsou správa sítě a práce s moderními technologiemi vaší vášní, pokračujte v čtení, třeba hledáme právě vás!

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co vás denně čeká

  • Zajišťování provozu i rozvoje Datových Center a Enterprise infrastruktury
  • Práce na rozvoji a optimalizaci infrastruktury, vývoj automatizace
  • Spolupráce a řešení společných projektů s týmy administrátorů různých specializací
  • Provozování široké škály služeb napříč celým produktovým portfoliem společnosti na IPv4 a IPv6 anycastu i multicastu
  • Držení pohotovosti po zapracování
  • Práce s širokou škálou technologií, včetně pokročilé správy LAN / WAN / SEC / WLAN

Co budete potřebovat za znalosti/dovednosti

  • Zkušenosti na pozici administrátora/ky sítě, ideálně v prostředí DC / ISP / Enterprise.
  • Znalosti sítí na úrovni CCNP, praktická znalost OSPF, BGP, IPSec, VPN, VRF, ACL, anycast, multicast
  • Práce s technologiemi CISCO / JUNIPER a PaloAlto
  • Znalost Linux a scriptování (<x>sh / python) .
  • Zkušenost s automatizací ansible
  • Základní znalost verzovacího systému git s nadstavbou Gitlab

Nehledáme Supermana, pokud některou z výše uvedených věcí neovládáte, nezoufejte, rádi vás ji naučíme. Schopnost učit se nové věci je pro nás totiž nejdůležitější.

Co u nás najdete

  • Práci v malém, mladém a flexibilním týmu s cca 8 kolegy
  • Pružnou pracovní dobu (začátek a konec necháme na vás) včetně možnosti home office
  • Možnost využít až 6 týdnů volna
  • Řadu zajímavých benefitů jako Cafeterie, ovocné dny nebo fitko přímo na centrále. Podporujeme rodiny a máme Lunchbox, Rohlík point a mnoho dalšího

Zkušenosti Co požadujeme

Pozice

Sítě provoz

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Proč si vybrat tuto nabídku

Zapomeňte na dress code a formality. V Seznamu si všichni tykáme, pomáháme a vzájemně se motivujeme a podporujeme. Máme příjemné pracovní prostředí, které je přívětivé a i pro domácí mazlíčky. Na naši smíchovské centrále na vás čeká několik teras i fitko.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha, Radlická 10