Nadšený Ruby on Rails vývojář

Ahoj! V Juicymu vytváříme komplexní aplikace a informační systémy na míru pro klienty. Aktuálně hledáme další posilu do našeho RoR týmu, který/á bude zbožňovat ekosystém kolem Ruby a Ruby on Rails stejně jako my, a bude s námi vytvářet webové aplikace a backendy v Ruby on Rails - technologii, ve které tvoříme už přes 11 let. V Juicymu se snažíme si věci usnadňovat, automatizovat a neustále se v technologiích zlepšovat.

Úroveň
  • Junior
  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Na čem budeš v Juicymu pracovat

  • Budeš mít možnost dále prohlubovat své znalosti programování v Ruby.
  • Budeš vytvářet APIčka, administrace a aplikace v Ruby on Rails.
  • Budeš také pracovat s databází, máme rádi hlavně PostgreSQL. Nebojíme se ale ani jiných typů databází.
  • Můžeš se u nás těšit na správný návrh architektury a databáze.
  • Budeš pokrývat kód testy. Svůj kód budeš posílat na code review a sám/a budeš také dělat code review svým kolegům.
  • Rozhodně se u nás nebudeš nudit, budeš se stále učit. Pracujeme na několika projektech, vylepšujeme u toho náš RoR vývojový stack, učíme se od sebe a zkoušíme nové postupy a přístupy.
  • Potkávat se s námi budeš na pravidelných Ruby a dalších týmových setkáních.

Co bys měl/a splňovat

  • Znát jazyk Ruby a mít za sebou už nějakou (větší) webovou aplikaci v Ruby on RailsBýt si jistý/á, že tě vývoj v RoR bude vážně bavit.
  • Mít povědomí o práci s (alespoň SQL) databází.
  • Mít základní znalost HTML, CSS a případně i JavaScriptu.
  • Zvládnout pracovat s Unixovým operačním systémem (Linux, MacOS) - právě tam ostatně běží Ruby nejlépe.
  • Nebát se řešit problémy. Čas od času je třeba vymyslet nějaké kreativní řešení a nebo je třeba zkusit řešit problém několika způsoby.
  • Měl/a bys být zodpovědný/á, spolehlivý/á a chtít s námi nějaký čas zůstat.
  • Mít na nás čas na full time.

Co v Juicymu nehledej

  • Nudu. Vyvíjíme nejrůznější komplexní řešení na míru v Ruby on Rails, takže se u nás rozhodně nebudeš nudit.
  • Zastaralé systémy a aplikace. Pravidelně vyvíjené aplikace aktualizujeme na nové Ruby/RoR a zkoušíme nová řešení.
  • Nekvalitu. Veškerý náš kód prochází skrz code review (obvykle od více lidí) a aplikace testujeme (jak v kódu tak manuálně), aby se dobře uživatelům používaly a fungovaly. Kvalita je pro nás více než kvantita.
  • Micromanagement. Všichni členové týmu jsou zodpovědní a pracují samostatně. Naše aplikace však vyvíjíme jako tým a pravidelně spolu řešení konzultujeme.
  • Aroganci. Nemusíš se bát na cokoliv se zeptat, všichni jsou nápomocní a nenechávají své kolegy ve štychu.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior Expert

Pozice

Ruby on Rails developer

Základní dovednosti

Ruby Ruby on Rails

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Na co se můžeš v Juicymu těšit

  • Budeš s námi tvořit nejrůznější aplikace a informační systémy, které se budou napojovat na další služby a zpracovávat velké množství dat v rozličných typech databází.
  • Všichni v Juicymu jsou přátelští a podporující, nemusíš se bát se zeptat či něco navrhnout.
  • Budeš mít možnost se hodně posouvat ve vývoji, v návrhu komplexního software, a mít vliv na to, jaké technologie používáme, jak pracujeme, a jak si věci usnadňujeme a automatizujeme.
  • Pokud si na to časem troufneš, budeš moci třeba vést vývoj RoR aplikace menšího týmu.
  • Jsme malá firma, každý člen týmu je důležitý, pravidelně sledujeme jeho/její potřeby a chceme, aby se posouval/a dál.
  • Pracujeme hlavně vzdáleně (na home office). Pokud však preferuješ docházet osobně, najdeme pro tebe místo v hezké kanceláři v Praze na Hradčanech.

Proč si vybrat tuto nabídku

Chceš pracovat v týmu nadšených expertů na Ruby on Rails a vyvíjet komplexní backendy pro opravdu zajímavé projekty? Napiš nám a rádi s tebou probereme tvé nadšení pro RoR!

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Místo pracoviště Remote