Zkušený mobilní vývojář (React Native)

Hledáme zkušeného mobilního developera se zájmem o vedení týmu, který ovládá React Native a připojil by se do našeho týmu. Projektů je víc a víc, a my už zase potřebujeme posilu.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Remote
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
120 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co s námi budeš dělat

  • tvořit moderní mobilní a webové aplikace pro české startupy a další klienty
  • vyvíjet front-end pro různorodé projekty
  • komunikovat a sdílet zkušenosti s ostatními členy týmu
  • spolupracovat s ostatními členy týmu, aby byl výstup perfektní
  • pokud budeš mít zájem, tak vést menší tým front-edistů a odpovídat za front-endovou část projektů

Bez jakých hard skills se neobejdeme

  • vynikající znalost knihovny React a frameworku React Native
  • znalost TypeScriptu a frameworku Next.js
  • zkušenost s debuggingem, performance tuningem a animacemi
  • znalost ES6 a moderních trendů v JavaScriptu
  • umíš navrhnout architekturu FE projektu
  • znalost HTML + CSS včetně preprocesorů (SASS)
  • s gitem, verzováním a CI/CD jsi nejlepší kamarád
  • máš grafický cit pro výsledný vzhled produktu a umíš pracovat s Figmou

Typ spolupráce: full-time/part-time + full remote

V případě zájmu nám neváhej napsat. Ukázka prací, vyladěné CV nebo odkaz na LinkedIn profil nám určitě s rozhodováním pomůže.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Praxe:
    3 roky

Pozice

React developer Team leader

Základní dovednosti

React Native JavaScript Next.js TypeScript CI/CD

Softskills

Komunikativnost Spolehlivost Ownership Týmový hráč

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • pracovní set a gadgety dle tvých preferencí
  • flexibilní pracovní dobu
  • benefity jako kredity na Bolt, vzdělávání formou kurzů a školení
  • aplikace 1Password pro management hesel pro týmové i osobní účely
  • multisport karta
  • pravidelné firemní akce a aktivity (grilovačky a výlety)

Informace o pozici

Mzda 80 000 - 120 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Remote
Termín nástupu 23.09.2024