Medior React Developer

Pro startup Behavio který roste do světa, ale kořeny má pořád zapuštěné v Praze! Lokalita: v naší pražské kanceláři DOX+ v Holešovicích, s možností home-office Úvazek: plný (nebo 4/5); s flexibilním rozvržením Pay range: 70-90k (MD rate 3,5-4,5k) V Behaviu tvoříme užitečné a vychytané nástroje pro brand marketéry, aby mohli dělat lepší marketingová rozhodnutí. Ti je milují a my tak expandujeme do světa… Ale už na všechno sami nestačíme a proto hledáme frontenďáka, který nám s touhle v

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
90 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace
  • Behavio Labs
  • DOX+, Poupětova 1339/3, Praha 7, Holešovice

Popis pozice

Koho hledáme

Pro vývoj zmíněného nástroje hledáme frontenďáka. Postaráš se o to, že vše bude perfektně fungovat a vypadat na libovolném zařízení. Bude tě bavit hrát si s rychlostí načítání a řešením všech potenciálních stavů. Věci se budou průběžně měnit a předělávat k lepšímu a ty na to budeš mít vliv.

Co od tebe potřebujeme

✔ 4 nebo 5 dní v týdnu
✔ 3+ roky zkušenosti

Musíš umět:
✔ HTML, CSS, JavaScript
✔ React, TypeScript, Next.js

✔ spolupracovat s týmem pomocí GitHubu, Pull requesty, Code reviews a CI/CD pro tebe musí být samozřejmost
✔ angličtinu tak, aby sis přečetl*a dokumentaci a pokecal*a s kolegy

Co u nás potkáš:
✔ vite, Firebase, Tailwind
✔ Playwright
✔ ESLint, Prettier

  • „Poběží to dobře na všech zařízeních? I na pomalejším internetu? Co když zařízení ztratí konektivitu?“
  • „Jak poslat celý kód do produkce na jeden klik? Jak ho předtím otestovat tak, abych si byl jistý, že za chvilku nebudu klikat 'roll back'? Jak se dozvím, že uživateli při práci s nástrojem něco nefungovalo?“
  • „Jsou moje komponenty rozvržené tak, abych je mohl snadno použít jinde, nebo naopak nahradit?“

To jsou jen některé otázky, kterými se u nás budeš zabývat. Máme rádi řešení, která vypadají hezky a jednoduše, ale je v nich skryto hodně „neviditelné” práce, jako například naše aplikace pro sběr dat minute.app nebo atlascechu.cz, kde se dozvíš něco o každém v téhle republice. Radost by ti měl dělat krásně napsaný a optimalizovaný kód s dokumentací, třeba i pro testery a interní uživatele..

Hledáme otevřeného člověka, který má chuť se učit a chce budovat něco nového a jedinečného - český produkt, který si razí cestu na světový trhNaráz zvládá více úkolů a dobře si srovná, co zrovna hoří. Nebojí se ozvat, pokud se dá něco dělat lépe, a dobře se mu pracuje v menším týmu.

Větší detail (včetně toho, s kým budeš pracovat v týmu) najdeš TADY.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky

Pozice

React developer Javascript developer

Základní dovednosti

React TypeScript Next.js JavaScript HTML CSS

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Odměna, která odpovídá tvým dovednostem a zkušenostem
  • Flexibilní pracovní doba s možností vzít si home office nebo delší neplacená volna
  • Rozpočet na osobní rozvoj, konference, workshopy nebo jiné vzdělávací materiály
  • Každotýdenní snídaně, denní zásobu ovoce, snacků a nápojů v kanceláři
  • Možnost poskytnutí technického vybavení, které budeš potřebovat, krásné kancelářské prostory a dog friendly office s venkovní terasou, bistrem, volňásky do DOXu a možnost parkování ve vnitrobloku
  • Multisportka
  • Pravidelná setkání nebo výlety - třeba na několikadenní offsite na chatu v horách
  • Ale hlavně to nejdůležitější - kultura, která si váží svých lidí. A samozřejmě taky možnost být u toho jak pražský jednorožec Behavio roste do světa

Proč si vybrat tuto nabídku

Podporují nás investoři jako Presto Ventures, J&T Ventures, Václav Dejčmar, anebo úplně čerstvě i nizozemští Airbridge Equity Partners. Taky máme světové poradce jako je Radim Svoboda, člověk, který stojí za globální marketingovou strategií Samsungu, či Nikola Pantovič. Tak se na tuhle jízdu přidej k nám i ty!

Informace o pozici

Mzda 70 000 - 90 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Startup
Místo pracoviště DOX+, Poupětova 1339/3, Praha 7, Holešovice