IT procesní analytik (částečný home office)

NOVÝ START, personální agentura s.r.o. logo

Baví Vás IT technologie a jste analytický typ? Do menší IT firmy na Třebíčsku hledáme posilu do týmu konzultantů pro moderní software. Potřebujeme aktivní angličtinu (min. B2) a uživatelskou znalost SAP. Pravidelný home office, zajímavý plat + provize, pružná pracovní doba.

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

CO BUDETE DĚLAT?

  • Navrhovat a zavádět inovativní software u koncových uživatelů
  • Optimalizovat a nastavovat moduly, funkce a procesy
  • Analyzovat potřeby zákazníka
  • Nastavovat a tvořit funkční specifikace
  • Pracovat v systému SAP
  • Komunikovat s klienty (i zahraničními)
  • Pracovat na mezinárodních projektech
  • Komunikovat úzce s obchodními zástupci a ostatními kolegy

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Procesní analytik Specialista ERP (SAP)

Základní dovednosti

anglictina SAP

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

  • Dynamickou práci v úspěšné IT firmě
  • Zajímavý plat + provize
  • Po zaškolení možnost pravidelného home office
  • Firemní počítač a vybavení
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvky na kulturu a sport
  • Možnost práce na HPP i ŽL
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Podporu ve vzdělávání
  • Občasné cestování
  • Firemní akce
  • Zázemí kanceláře: Třebíč

Proč si vybrat tuto nabídku

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ? Dynamickou práci v úspěšné IT firmě Zajímavý plat + provize Po zaškolení možnost pravidelného home office Firemní počítač a vybavení 5 týdnů dovolené Sick days Pružnou pracovní dobu Příspěvky na kulturu a sport Možnost práce na HPP i ŽL Zvýhodněný mobilní tarif Podporu ve vzdělávání Občasné cestování Firemní akce Zázemí kanceláře: Třebíč

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda Podíl
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Třebíč
Termín nástupu 01.07.2024