ICT Specialista/tka správy bankovních aplikací medior - senior - Olomouc, Praha

Přidejte se do týmu našich ICT specialistů. Staňte se součástí našeho L2 supportu. Jsme česká moderní, proklientská banka a stále rosteme!

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Specialista správy a SW třetích stran u nás:

  • zodpovídá za provozní aspekty správy aplikací a databází v on premise s přesahem do Azure a OCI,
  • spravuje monitorování a řízení aplikací a databází až po optimalizaci výkonu a odhalování potenciálních problémů,
  • spravuje pravidelné aktualizace systému a udržuje SW třetích stran aktuální,
  • aktualizuje dokumentaci, sleduje vývoj nových trendů v oblasti IT,
  • vyřizuje požadavky a spolupracuje na zadaných projektech,
  • dodržuje stanovené SLA.

Co je pro práci potřeba:

  • znalost pojmů jako Windows Server, CentOS, Zabbix, Apache, IIS, JAVA, .NET atd.,
  • zkušenosti s obsluhou a správou Windows serverů, Linux serverů,
  • zkušenosti se správou aktualizací nástrojů třetích stran,
  • výborná znalost a práce s Microsoft 365,
  • analytické schopnosti / logické myšlení,
  • komunikační dovednost a také chladnou hlavu v napjatých situacích,
  • odpovědnost k zadaným povinnostem,
  • zkušenosti s obsluhou a správou Zabbix, Grafana, Prometheus, Git, Powershell výhodou,
  • maturitní vysvědčení a čistý Rejstřík trestů.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

MS admin Admin aplikačních serverů

Základní dovednosti

windows server linux Zabbix CentOS Apache JAVA Microsoft 365

Výhodou

Zabbix Grafana Prometheus Git Powershell

Softskills

analytické schopnosti / logické myšlení

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Spoluprací s námi získáte:

  • příležitost získat nové zkušenosti ze zajímavé oblasti v bankovnictví,
  • zkušený tým kolegů, kteří Vás rádi uvítají a provedou při nástupu. Dobré vztahy na pracovišti jsou pro nás důležité,
  • pružná pracovní doba s pevným úsekem (9:00 - 15:00), pracovní smlouva na HPP,
  • dlouhodobý rozvoj (školení, certifikace, nové technologie a oblasti), možnost růst spolu s firmou,
  • možnost práce v centru Prahy nebo Olomouce s dobrou dostupností,
  • zaměstnanecké benefity – 25 dní dovolené, My days, stravenkový paušál, Cafetérie, slevy v lékárnách AVE,
  • odměna za Doporučení a Jubilea ve společnosti,
  • zvýhodněné sazby na vybraných produktech banky,
  • výhodné tarify u společnosti T-mobile.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha nebo Olomouc