WINDOWS SYSTEM ADMINISTRATOR – MOŽNOST KARIÉRNÍHO RŮSTU

Pro IT tým mezinárodní společnosti působící v B2B pojišťovnictví hledáme nového kolegu/kolegyni. Tato pozice nabízí regionální působnost a bude mít zásadní roli v rámci plánované centralizace IT v regionu CEE. Ideální kandidát by měl mít technické znalosti, schopnost zapojit se do strategických obchodních procesů a zájem kariérně růst.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Jak bude vypadat Vaše práce?

  • L2 podpora pro lokální i regionální pobočky, spolupráce s L3 podporou
  • Aktivní komunikace na úrovni regionu, transformace požadavků směrem na lokální týmy
  • Správa a monitoring fyzických i virtuálních serverů v prostředí Windows
  • Kontrola síťové infrastruktury
  • Odhalování zranitelností v infrastruktuře, spolupráce s oddělením cyber security
  • Zapojení do interních projektů s důrazem na centralizaci IT v rámci regionu
  • Správa IT majetku

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Praxe:
    3 roky

Pozice

MS admin

Základní dovednosti

Windows system management L2 Support Virtualizace Základní znalost tcp/ip

Výhodou

Esxi

Softskills

Komunikace Proaktivita

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

  • Hybridní pracovní režim (2 dny onsite, 3 dny home office), flexibilní pracovní doba bez pohotovostí
  • Nadstandardní dovolená až 30 dní, benefity formou cafeterie

Proč si vybrat tuto nabídku

• Příležitost být součástí budování nové podoby IT v regionu CEE • Zázemí společnosti, která je na trhu již desítky let a funguje celosvětově • Firemní kultura založená na férovosti, důvěře a flexibilitě • Kvalitní onboarding, podporu v profesním rozvoji a kariérním růstu

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha