Vývojář webových aplikací/ analytik - junior

Staň se členem dynamicky se rozvíjejícího mladého týmu! Hledáme novou posilu, která nám pomůže realizovat projekty v malém agilním týmu tvořícím SW pro významnou českou banku.

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
50 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Máš již nějakou zkušenost se základy programování/v testingu a chceš se posunout dál?

V eppTec se jako juniorní konzultant naučíš vše potřebné, abys obstál u jednoho z našich největších klientů a mohl se stát platným členem vývojářsko-analytického týmu.

Nabízená role je poměrně komplexní, jde totiž o kombinaci vývojáře a analytika. Bude záležet na tom, jaké máš základy a přání, podle toho nastavíme tvůj rozvojový plán, abys mohl být samostatným konzultantem. Máme pro Tebe připraven dvouměsíční bootcamp, během kterého absolvuješ množství kurzů a modelových úloh, vše za mentoringu seniorního kolegy.

Ze začátku se budeš učit s těmito technologiemi: JavaScript, TypeScript, REST API, JSON,...

Pokud některou už ovládáš, tím líp! Progres bude rychlejší.

Co od Tebe čekáme?

  • ukončené SŠ/VŠ technické vzdělání  (např. oblasti IT, Matematika nebo Fyzika)
  • základní znalost JavaScriptu
  • zkušenost s vývojem informačních systémů/testováním/analýzou vývoje SW nebo základy programování
  • perfektní znalost Čj/Sk
  • chuť učit se nové věci
  • výborné komunikační schopnosti

Výhodou:

  • zkušenost s Java, React, SQL, UML

Co Ti nabízíme?

  • práci na IČO/HPP dle dohody
  • kreativní práci plnou výzev
  • skvělou příležitost pro osobní i profesní růst

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior
  • Vzdělání:

Pozice

Javascript developer Procesní analytik

Základní dovednosti

JavaScript TypeScript

Výhodou

Java React SQL UML

Softskills

silné logické uvažování výborné komunikační schopnosti

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • podpora pro vzdělávání ve formě 12 dnů placeného studijního volna ročně a hrazené certifikační zkoušky
  • příspěvek na stravování
  • Multisport karta
  • firemní telefon s tarifem
  • firemní notebook
  • příspěvek na elektroniku
  • moderní kanceláře v centru Prahy
  • roční finanční bonus
  • teambuildingy a sportovní akce (hory, voda, lasergame)

Informace o pozici

Mzda 30 000 - 50 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha
Termín nástupu 09.10.2024