IT Support L2 s němčinou

Vyznáš se dobře ve Windows MS Office, operačních systémech Windows 10, v zařízeních Apple a není Ti cizí ani HW? Chtěl/a bys pracovat převážně z domova za dobré peníze?

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
60 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Pro největší německou společnost dodávající IT systémy hledáme šikovné techniky na pozici podpory L2 pro klienty koncernu Volkswagen a další.
Co bude Tvojí náplní práce?
  • Podpora v oblasti IT služeb koncových uživatelů (Remote)
  • Zpracování ticketů - žádostí o podporu
  • Účast na infrastrukturních projektech
  • Podpora v řízení eskalace a optimalizace servisních procesů
  • Servisní doba je PO-PÁ mezi 7:00 - 18:00 hod.
Jaké zkušenosti bys měl/a mít:
  • Technické zkušenosti se servisem na místě nebo jako vzdálená podpora koncových uživatelů
  • Podpora PC / notebooků se systémem Windows a mobilní zařízení (IPhone, IPad atd.)
  • Dobrá znalost operačních systémů Windows10
  • Dobrá znalost aplikací (např. MS Office 2016 a Office 365)
  • Detailní znalost klientského hardwaru (notebooky, pracovní stanice a počítače) a jeho periferií
  • Němčina alespoň na B2
Výhodou budou:
  • Sociální citlivost a soft-skills pro jednání se zákazníky na korporátní úrovni
  • Týmová práce, proaktivní akce a eskalace v případě problémů
  • Zkušenosti v macOS a/nebo Linuxu (Red Hat / Ubuntu)
  • Zkušenosti se systémy správy ticketů

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Podpora

Základní dovednosti

Windows 10 MS Office 2016 Office 365 IPhone IPad Teamviewer Němčina Deutsch Apple macOS linux ticketing

Výhodou

Práce z domova Hybridní model práce stravenky penzijní připojištění práce na HPP multisport

Softskills

komunikace proklientský přístup analytické schopnosti týmová práce proaktivita pozitivní osobnost

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace Německy – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Počáteční školení v ČR nebo v Německu
  • Notebook a mobilní telefon
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Sickdays (3 za rok)
  • Práce z domova (kdekoliv z ČR)
  • Později: příspěvky na sport a penzijko
  • Mzda 40-58.000 Kč v závislosti na délce praxe a znalostech

Proč si vybrat tuto nabídku

Pěkné pracovní podmínky Špičková společnost - největší německý dodavatel IT služeb a technologií Příjemný tým kolegů a velká podpora managementu Pracovní doba od pondělí do pátku Ranní nebo odpolední směny v rámci servisní doba mezi 7:00 - 18:00 hod.

Informace o pozici

Mzda 40 000 - 60 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Hybrid Home Office/ Praha / Brno
Termín nástupu 02.01.2024