Full Stack vývojář s .NET

Pro našeho klienta z oblasti pojištění hledáme kandidáty na pozici Senior Full Stack vývojář s .NET na IČO.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
6 800 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Pro našeho klienta NN hledáme kandidáty na pozici Senior Full Stack vývojář  s .NET na IČO:

Projekt se týká:

  • Automatizace – AI tým, mix klasické automatizace s AI
  • Životní pojištění, sjednání, práce s exitujícím pojištění, likvidace škod

Co očekáváme?

  • Znalost platformy .NET 6–8 a C#. (.NET 8+/C#) (.NET Full framework 4.8 je vítaný)
  • Orientace v Azure technologiích (Storage, Functions, App Services, API Management, Event Grid)
  • Znalost práce s relačními databázemi (Oracle, MS SQL, Entity Framework)
  • Znalost React 17-18(19), Typescript, MUI, styles+sx, Emotion styled, SASS, LESS, Create-react-app (Craco)/Vite, Cypress/Playwright
  • Zkušenost s CI/CD pipelines, IaaT (terraform / bicep), powershell jsou vítány.

Ostatní informace:

  • Termín pro zaslaní CV: do 24.10.24
  • Pohovor: v týdnu od 28.10.24
  • Délka alokace: minimálně 1 rok
  • 1-2x týdně kancelář, zbytek HO
  • Sídlo NN: Praha Anděl
  • Nástup: ASAP
  • Hledáme 3 až 4 kandidáty

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    4 roky
  • Vzdělání:

Pozice

.NET developer Full stack developer

Základní dovednosti

.net react azure API oracle MS SQL Oracle MS SQL Entity Framework Typescript MUI styles+sx Emotion styled SASS LESS Create-react-app (Craco)/Vite Cypress/Playwright¨

Výhodou

CI/CD pipelines IaaT (terraform / bicep) pow

Softskills

komunikace spolehlivost rychlost

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Mzda 5 000 - 6 800 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha 5
Termín pro odpověď do 25.10.2024
Termín nástupu 01.11.2024