.NET Developer se znalostí Angular

Hledáme posilu pro tým pracující na projektu v oblasti investičního bankovnictví. Máš zkušenosti s vývojem v .NET a Angularu a alespoň základní znalost databází a formátů komunikačních platforem (XML, JSON)? Pak hledáme právě tebe.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Co tě v této roli čeká?

  • budeš se podílet na vývoji aplikace v .NET 8 dle vývojových guidelines a zavedených standardů
  • integrace na back-end systémy včetně různých druhů rozhraní, zpracování dat i datové kvality
  • preferujeme práci v hybridním modelu - zpravidla 2x týdně práce z office v Praze, zbytek možno remote
  • aplikace běží v k8s private cloud

Jaké znalosti a zkušenosti u nás zúročíš?

  •  máš za sebou alespoň 5 let zkušeností s vývojem aplikací v .NET, ideální je znalost .NET 8 a WCF
  • schopnost vytvářet a spravovat REST API
  • ovládáš některou z těchto databází PostgreSQL, Oracle nebo MSSQL včetně SQL/PL-SQL
  • máš alespoň minimální zkušenosti s formáty komunikačních platforem (XML, JSON)
  • jako verzovaci systémy využíváš zejména GIT a nástroj Azure DevOps
  • nutná je komunikace v češtině/slovenštině, angličtina na úrovní technické dokumentace
  • vítána je zkušenosti s automatizaci CI/CD pipeline na Kubernetes clusterech, Jenkins
  • výhodou je znalost a přesah do fullstack vývoje, zejména Javascript / Typescript, Angular
  • alespoň základní znalost produktů investičního bankovnictví je velkou výhodou

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    5 let
  • Vzdělání:

Pozice

.NET developer Angular developer

Základní dovednosti

.NET Angular .NET 8

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co ti nabízíme?

  • příjemné pracovní prostředí a stabilní zázemí jedné z největších společností na vývoj softwaru v rámci EU
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci s možností realizace vlastních nápadů a příležitostmi se stále učit nové věci a přístupy
  • u nás máš možnost ovlivňovat své směrování ve firmě
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • v Qinshift získáš ve svém rozvoji kvalitní podporu i díky bohaté nabídce interních a externích školení, můžeš tak posouvat hranice svých kompetencí
  • nabízíme ti benefity jako jsou příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuku AJ/NJ, MultiSport kartu, sick days, příspěvek na stravné, čeká tě tu spousta firemních akcí, zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra ​ s kvalitním vybavením i pro sportovce a milovníky jídla a kávy, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další​

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha
Termín nástupu 01.10.2024