.NET Developer pro paperless řešení #FriendlyProfessional

Jsme Sabris, známí jako „Friendly professional“, což znamená, že je pro nás úplně stejně důležitý profesionální přístup k zákazníkům jako neformální, pohodová a přátelská atmosféra na place.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

V našem Enterprise Content Management (ECM) týmu pomáháme firmám zautomatizovat a tím pádem zefektivnit jejich interní procesy nad informacemi a dokumenty a přejít do tzv. bezpapírového stavu. Řešení, která vytváříme, tak nejen zkvalitňují našim zákazníkům život, protože je zbavují zbytečné byrokracie, ale doslova taky zachraňují naše lesy.

Právě teď hledáme do ECMka posilu v osobě šikovného developera s tím správným analytickým mind setem, zápalem pro všechny možné technologie a srdcem na pravém místě.

Umíš .NET, PowerShell, TypeScript a znáš SharePoint? Připoj se do týmu, který má za sebou úspěšné projekty pro Deloitte, Home Credit, E.ON či DHL a pojď s námi tvořit budoucnost dalších efektivně fungujících firem!

S jakými technologiemi u nás budeš pracovat?

  • .NET Framework (C#)
  • Microsoft SQL
  • GIT, AzureDevops
  • TypeScript
  • PowerShell
  • SharePoint Online / On-premise

Co bude tvůj denní chleba?

  • Vývoj nových funkcionalit pro naše produkty a jejich integrace do existujících systémů
  • Implementace návrhů a designů do kódu
  • Testování a ladění výsledného softwaru (do jisté míry – kované testery máme v týmu taky)
  • Účast na týmových schůzkách a spolupráce s ostatními vývojáři a projektovými manažery – děláme to ale efektivně, na meetingy máme vyhrazené pondělní dopoledne, zbytek týdne se na full time věnujeme psaní kódu

Co všechno máš a umíš?

  • Zkušenosti v návrhu a realizaci softwarových řešení
  • Výborné analytické schopnosti
  • Nadšení pro výše uvedené technologie a nové trendy
  • Komunikativní angličtinu – máme čím dál víc zahraničních zákazníků a některé meetingy se odehrávají v AJ
  • Ochotu občas vycestovat do zahraničí na nějakou zajímavou konferenci

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior

Pozice

.NET developer TypeScript developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

  • Nabízíme opravdu příjemnou startupovou atmosféru Sabrisu se silou a jistotou největší české IT skupiny ARICOMA za zády
  • Podpoříme tvůj další rozvoj – ať už jde o mezinárodní konference, technická školení nebo jazykové kurzy
  • Poskytneme ti skutečnou flexibilitu při organizaci práce, zázemí naší krásné pražské kanceláře (s bezkonkurenční kantýnou a fitkem) pro spolupráci s týmem i možnost home office
  • Důvěru ti hned ze startu projevíme pracovní smlouvou na dobu neurčitou
  • Work-life balance je pro nás klíčová, proto jsme letos zavedli NEOMEZENOU dovolenou
  • O zdraví našich zaměstnanců i jejich rodin se stará online zdravotní poradna ulekare.cz
  • Příspěvek na stravování řešíme formou stravenkového paušálu do mzdy ve výši 75 Kč za odpracovaný den
  • Každý měsíc dostaneš k dispozici „Flexi Benefit“ body ve výši 2 300 Kč, a je na tobě, jak si je rozdělíš mezi cafeterii, multisport kartu, životní pojištění či investice
  • Samozřejmostí, pokud jde o vybavení, je slušný notebook i mobil s neomezeným tarifem
  • Tatínky a maminky v očekávání jistě potěší příspěvek při narození dítěte ve výši 30 000 Kč
  • Z našeho členství v holdingu KKCG plyne další spousta výhod a slev na partnerské produkty (auta, dovo

Proč si vybrat tuto nabídku

Jsme stabilní společnost, která se stala součástí IT skupiny ARICOMA, která trvale roste. Záměrem ICT holdingu je konsolidace ICT aktivit v ČR a SR s cílem být jednoznačně největším poskytovatelem ICT služeb pro podnikovou sféru. Aricoma Group reprezentuje zastřešující brand pro celou skupinu navenek a podporuje spolupráci mezi jednotlivými částmi.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha