Automatizační Frontend i Backend Tester/ka, Medior/Senior

Pro našeho významného klienta hledáme kandidáty na pozici Automatizační Frontend i Backend Tester/ka - Medior/Senior.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
8 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

Popis pozice:

Po nedávném rozdělení našeho oddělení hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici Test Engineera, který/á nám pomůže udržet a rozvíjet kvalitu našich aplikací. Tento tým bude mít na starosti automatizované i manuální testování, se zaměřením na backend i frontend.

Co bude vaší náplní práce:

  • Testovací analýza: Tvorba nových testovacích scénářů a údržba testovacích dat.
  • Automatizované BE testování: Použití nástroje Postman pro datově řízené testy (DDT).
  • Manuální FE testování: Testování mobilních aplikací a webových stránek.
  • Reporting: Používání nástrojů Jira (Xray) a Grafana (Influx) pro sledování a reportování výsledků testů.
  • Automatizace FE: Schopnost pracovat s nástroji Playwright nebo Selenium je výhodou, ale není podmínkou.

Co očekáváme:

  • Důraz na test analýzu, především přesné zpracování testovacích případů (TCs), s ohledem na klíčovou aplikaci banky, která je centrem naší poskytované služby.
  • Zkušenost s tvorbou a udržováním testovacích scénářů a dat.
  • Praktická zkušenost s nástrojem Postman pro automatizaci testů backendu.
  • Schopnost provádět manuální testování frontendů, zahrnující mobilní aplikace a web.
  • Znalost nástrojů Jira (Xray) pro správu testovacích případů a Grafana (Influx) pro sledování metrik a reportování.
  • Zkušenost s nástroji pro automatizaci frontendu, jako jsou Playwright nebo Selenium, je velkou výhodou, ale není nutná.

Docházka:

Do našich pražských kanceláří docházíme dva dny, zatímco zbylé tři dny máme možnost pracovat pohodlně na dálku.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Automatizované testování Tester

Základní dovednosti

Postman Grafana JIRA Playwright Selenium

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Mzda 5 000 - 8 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha
Termín pro odpověď do 30.09.2024
Termín nástupu 01.10.2024