Oracle database Specialist Praha/Olomouc

Staňte se součástí stabilní banky, která buduje moderní cloudovou bankovní platformu! Hledáme zkušeného Oracle databázového administrátora, který se připojí k našemu týmu v Praze nebo Olomouci. Nabízíme příležitost podílet se na budování moderní cloudové bankovní platformy a zároveň pracovat s rozsáhlou infrastrukturou on-premise databází.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Práce u nás:

  • instalace, konfigurace a správa Oracle databází v cloudu i na on-premise serverech,
  • optimalizace výkonu a dostupnosti databází,
  • řešení problémů a zajišťování provozu databází,
  • provádění údržby a aktualizací databází,
  • spolupráce s vývojáři a dalšími IT profesionály.

Co je pro práci potřeba:

  • minimálně 3 roky zkušeností s administrací Oracle databází,
  • prokazatelné znalosti Oracle SQL, PL/SQL a Oracle Enterprise Manager,
  • zkušenosti s cloudovými technologiemi (AWS, Azure, GCP) jsou velkou výhodou,
  • schopnost samostatné práce i práce v týmu,
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti,
  • alespoň maturitní vysvědčení,
  • čistý rejstřík trestů.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Admin aplikačních serverů

Základní dovednosti

Oracle database Oracle SQL pl/sql

Výhodou

Azure GCP AWS

Softskills

komunikace prezentační dovednosti

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Spoluprací s námi získáte:

  • možnost podílet se na budování moderní cloudové bankovní platformy,
  • pracovní smlouva na HPP,
  • práce v moderních kancelářích v centru Olomouce nebo Prahy,
  • dlouhodobý rozvoj (školení, certifikace, nové technologie a oblasti), možnost růst spolu s firmou,
  • zaměstnanecké benefity – 25 dní dovolené, My days, stravenkový paušál, Cafetérie,
  • odměna za Doporučení a Jubilea ve společnosti,
  • zvýhodněné sazby na vybraných produktech banky,
  • výhodné tarify u společnosti Vodafone CZ.

Termín nástupu : dle dohody

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha nebo Olomouc