Business Analytik Senior

Pro naprosto zásadní projekt transformace procesu a tvorbu nové klíčové platformy hledáme opravdového seniora s bohatými zkušenostmi z bankovního sektoru. Jsou-li Vám vlastní pojmy jako WORKFLOW či PROCESNÍ DESIGN, zcela jistě se přihlaste o toto místo v jedinečné a soudržné kultuře.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
175 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Jedná se o pozici ve velké a stabilní poradenské firmě z oblasti finančnictví.

Náplní práce bude aktivní komunikace s byznysem i s IT a společné formování jejich potřeb.

Projekt je rozdělen do dvou etap. Ta první bude probíhat cca 5 - 6 měsíců, následující pak cca 2 roky s reálnou možností prodloužení.

Požadavky

Zkušenosti s BU analýzou alespoň 5 let

Komunikativnost, negociační schopnosti a odolnost

Zkušenosti v oblasti finančnictví/pojišťovnictví

Prokázaná znalost problematiky korporátních úvěrů

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Praxe:
    5 let
  • Vzdělání:

Pozice

Analytik

Základní dovednosti

Znalosti z bankovního sektoru

Softskills

Komunikativnost Proaktivita Negociační schopnosti

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Mzda 175 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha 5