Conversational AI Designer

Připojte se k našemu bankovnímu klientovi v rámci jejich nové domény Customer Facing AI. Jsou hrdí na to, že udávají tempo bankovních inovací, a právě teď hledají novou posilu do jejich týmu zabývající se tvorbou voicebotů pro zákazníky a zaměstnance. Jsou parta, která žije voiceboty. Díky jejich virtuálním asistentům mají totiž lidé o hodně jednodušší život.

  • Plný úvazek
Mzda
120 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Pojďte s touhle partou…:

  • vytvářet poutavé konverzační zážitky s využitím GPT a zpracovávat přirozený jazyk a techniky strojového učení.
  • spolupracovat na společných projektech a zlepšovat komunikace voicebotů.
  • přinášet nové nápady a řešení a sdílet je do týmu.

Potřebujeme od Vás…:

  • prokazatelné zkušenosti s vývojem chat/voicebotů.
  • zkušenosti s technologiemi IBM Watson Assistant. (výhodou)
  • znalost přirozeného jazyka a schopnost rozumět, jak lidé komunikují.
  • vysokoškolské vzdělání v oboru Ligvistika. (výhodou)
  • znalost moderních výzkumných trendů a technik v oblasti strojového učení a přirozeného jazykového zpracování. (výhodou)
  • znalost principů agilního vývoje.
  • analytické myšlení.
  • češtinu a angličtinu na komunikační úrovni.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior

Pozice

ML/AI developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Mzda 120 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha