Prompt Engineer

Tým našeho bankovního klienta se zabývá tvorbou chatbotů a voicebotů pro zákazníky i zaměstnance. Vyvíjí a udržujíněkolik chatbotů a voicebotů s velmi širokým záběrem témat.

  • Plný úvazek
Mzda
120 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Tým našeho bankovního klienta se zabývá tvorbou chatbotů a voicebotů pro zákazníky i zaměstnance. Vyvíjí a udržujíněkolik chatbotů a voicebotů s velmi širokým záběrem témat.

Pojďte…:

  • vytvářet poutavé konverzační zážitky s využitím zpracování přirozeného jazyka a technik strojového učení
  • vytvářet a optimalizovat algoritmy pro zlepšení kvality a rozmanitosti generovaných promptů
  • analyzovat a vyhodnocovat výsledky modelů pro zlepšování výkonu chatbotů
  • spolupracovat se členy týmu na společných projektech a zlepšování komunikace chatbotů
  • přinášet nové nápady a řešení a sdílet je do týmu

Potřebovali bychom od Vás…:

  • prokazatelné zkušenosti s vývojem chatbotů zaměřených na ChatGPT
  • zkušenosti s technologiemi IBM Watson Assistant – výhodou
  • znalost přirozeného jazyka a schopnost rozumět, jak lidé komunikují
  • zkušenosti s generativní AI ke generování požadovaných výstupů
  • vysokoškolské vzdělání v oboru Ligvistika – výhodou
  • znalost moderních výzkumných trendů a technik v oblasti strojového učení a přirozeného jazykového zpracování – výhodou.
  • znalost principů agilního vývoje
  • ochota učit se novým věcem, objevovat nové výzvy a získávat nové zkušenosti
  • analytické myšlení
  • čeština a angličtina na komunikační úrovni

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior

Pozice

ML/AI developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Mzda 120 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha