Technik IT / Systémový administrátor

Kdo jsme: Jsme středně velká stabilní česká IT firma, jsme inovátory v E-commerce světě a naším hlavním cílem je poskytovat prvotřídní digitální řešení pro naše B2C a B2B zákazníky. Dbáme na lidský a osobní přístup nejen k našim zákazníkům, ale i našim kolegům, a k výzvám se stavíme vždy čelem. Koho hledáme: Hledáme nadšeného a šikovného Technika IT / Systémového administrátora, který sdílí naši vášeň pro technologie a má chuť se stále učit nové věci. Nejenže budete pečovat o naše zákaz

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

O čem je tato role:

  • Správa a konfigurace: Počítačové a síťové technologie našich zákazníků (on-site nebo vzdáleně) – Fortinet, UniFi, Windows, Windows Server, Remote Desktop, Office 365 a ESET.
  • Vedení zákaznické dokumentace a udržování pořádku v cloudu.
  • Pomáhat zákazníkům a řešit jejich technické problémy.
  • Občasné cesty za zákazníky – řidičský průkaz skupiny B je nutností.

Co ti nabízíme:

  • Pracoviště plné příležitostí pro Tvůj osobní i profesní růst.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova, pokud to situace dovolí.
  • Atraktivní plat a bonusy za dosažení cílů.
  • Práce se skvělými lidmi, kteří jsou odborníky ve svém oboru a rádi Ti pomohou.
  • Benefity: Multisport karta, stravenky, notebook a mobil, občerstvení v kanceláři, firemní angličtina a mnoho dalšího.

Co od tebe očekáváme:

  • Ukončené SŠ vzdělání s maturitou nebo VŠ vzdělání (praxe výhodou).
  • Zájem o IT. Sleduješ nejnovější trendy v IT a rád se učíš nové věci.
  • Máš zájem o servery a desktopy.
  • Jazyky: Angličtina slovem i písmem (hlavně kvůli studiu dokumentace).
  • Řidičský průkaz: Skupina B.
  • Komunikativnost a prozákaznický přístup.

Jak se k nám přidat:

Pokud tě tato příležitost zaujala a rád bys s námi pracoval na našem úspěchu, pošli nám svůj životopis. Těšíme se, až Tě poznáme – buď osobně nebo online. Dozvíš se více o naší firmě, svém budoucím týmu a projektech. Přidej se k nám a rozvíjej se s námi v IT světě, kde chceme být pořád jedničkou!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:

Pozice

Univerzál IT

Výhodou

zájem o informační technologie

Softskills

komunikativnost týmovost

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • 5. týden volna navíc
  • Spolupráce možná na HPP či IČ
  • Možnost pravidelného Home Office
  • Stravenky, Multisportka, občerstvení na pracovišti a samozřejmě neomezený přístup ke kávě :)
  • Jsme dog/cat/kid friendly
  • Parkování zdarma v areálu Branického pivovaru
  • Notebook, telefon, kabely, sluchátka - co budeš potřebovat
  • Přístup k nejmodernějším technologiím a další vzdělávání s možností certifikací

Proč si vybrat tuto nabídku

- máme zajímavé projekty pro prestižní společnosti - najdeš u nás spoustu chytrých hlav, od kterých se můžete hodně naučit - můžeš se u nás realizovat - necháme ti pro to dostatečný prostor - věci se u nás hýbou - pokud je potřeba rozhodnutí ze strany managementu, je to otázka hodin či dnů, ne měsíců - snažíme se, aby lidi dělali to, co je baví - nemáme rádi open space

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha 4 - Braník, Údolní 212/1
Termín nástupu 01.08.2024