SW/HW Tester – speciální armádní systémy

URC Systems, spol. s r.o. je česká, dynamicky se rozvíjející společnost založená v roce 1998 s cílem realizovat řešení náročných požadavků našich zákazníků v těchto oblastech velení, řízení, informační a komunikační infrastruktury a výkonu činností: vojskového elektronického průzkumu a sledování, ochranného a komunikačního rádiového rušení, působení proti bezpilotním systémům, bezpečnostních složek státu.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
55 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Pracoviště Brno

Náplň práce:

  • Manuální testování software aplikací – desktopových, mobilních a webových
  • Manuální testování kompatibility sofware s hardware
  • Spolupráce při psaní uživatelských dokumentací
  • Zpracování detailních testovacích scénářů
  • Realizace akceptačních testů se zákazníkem
  • Komunikace s programátory a vedoucími vývoje
  • Specifikace požadavků uživatelů
  • Podpora zákaznickému centru s analýzou zákaznických problémů
    (komunikace s uživateli, podpora při přípravě školení a další)

Požadujeme:

  • Ideálně SŠ / VŠ technického směru (ELEKTRO, ICT)
  • Aj – středně pokročilá
  • Řidičské oprávnění sk. B.
  • Základní znalost metodiky vývoje software
  • Schopnost připravit si testovací prostředí (konfigurace hardware a instalace software)
  • Ochotu testovat bezpečnostní a obranná řešení se zákazníkem

Výhodou:

  • Znalost radiotechniky (radioamatér)
  • Znalost GIS systému a jejich testování
  • Zkušenosti s white-box testováním
  • Administrátorské znalosti MS Windows
  • Orientace v Linux/Android
  • Znalost UX pro desktopové aplikace
  • Základní znalost sítí

Nabízíme:

  • Zajímavé projekty a zakázky z oblasti bezpečnostních a obranných řešení
  • Možnost částečného Home Office
  • Cílové prémie po úspěšném dokončení projektu nebo zakázky
  • Neformální a přátelské pracovní prostředí
  • 2 „sick days“
  • 25 dní dovolené ročně
  • Firemní parkoviště pro soukromá vozidla

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:

Pozice

Tester

Výhodou

radioamatér GIS Testování white-box Linux Android

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Mobilní telefon (i pro soukromé účely)
  • 50% příspěvek zaměstnavatele na jazykové vzdělávání
  • Příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • Benefitní karta – příspěvek 700,- měsíčně

Informace o pozici

Mzda 40 000 - 55 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Brno