Superman nebo Catwoman aneb agilní tester(ka)

Hledá se superman nebo catwoman! Neboli full stack tester/ka pro zajištění kvality software v agilním týmu. Bude spolupracovat na pokrytí požadavků na SW testovacími případy, kontinuální exekuci a automatizaci opakujících se testů. Proč do toho jít? Superhrdina má přece různorodou práci a zachraňuje svět! ???? No nemusí jít zrovna o celý svět, ale třeba o bezpečnost zahraničních plateb nebo srozumitelnost a funkčnost asistivního zákaznického chatbota.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
60 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

A co k tomu bude potřeba?

  • Umět létat jako Postman neboli mít zkušenost s integračním testováním.
  • Dalším nástrojem pro záchranu světa jsou data, resp.práce s databázemi, tedy SQL.
  • Správný hrdina rozumí kódu a umí najít správné logy, např.v Kibaně.
  • Na jednoho hrdinu toho může být moc, proto je fajn si občas pomoci automatizací v Cypress nebo Robot Framework.

Jaký typ hrdiny hledáme?

  • Nebojí se spolupracovat.
  • Nebojí se učit.
  • Nebojí se komunikovat.
  • Nebojí se pomáhat.
  • A vždy dává na první místo záchranu světa, rozuměj kvalitu SW.

Co nabízíme?

  • Necháme tě svobodně létat.
  • Pomůžeme ti létat rychleji a efektivněji.
  • Potkáš se u nás s ostatními hrdiny a můžeš se od nich naučit nové kousky.

Tak se ozvi, potkáme se v galaxii MS Teams a probereme, co ses výše nedočetl/a.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Praxe:
    3 roky

Pozice

Tester

Základní dovednosti

postman rest api soap sql

Výhodou

cypress robot framework playwright

Softskills

communication analytical thinking cooperation

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Proč si vybrat tuto nabídku

Být superhrdinou/kou a zachraňovat IT svět je skvělé.

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 60 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Místo pracoviště Praha 4
Termín nástupu 01.03.2024