Tester with SoapUI

Hledáme test analytika se zkušeností s integračními testy. Pokud máte zkušenosti se SoapUI, návrhem testovacích scénářů, prací s JIRA a znalostí SQL, pak hledáme právě vás!

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
120 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Náplň práce:

  • Příprava testovacích cílů, scénářů a dat na základě obchodních požadavků a risk analýzy
  • Definice vstupních a výstupních podmínek testů
  • Analýza výsledků testů, spolupráce při řešení defektů
  • Samostatná příprava a provádění integračních testů napříč různými prostředími
  • Podpora vývojových týmů
  • Práce s nástroji SoapUI/ReadyAPI, JIRA, PLSQL, KIBANA, Enterprise Architect

Požadavky:

  • Zkušenost s integračními testy v SoapUI/ReadyAPI (případně Postman)
  • Znalost WS-Security, práce s assertions, properties, datasources
  • Zkušenosti s návrhem a analýzou testovacích případů (primárně black-box testing)
  • Schopnost připravit, provést a vyhodnotit funkční testy
  • Znalost UML, práce v JIRA
  • Znalost SQL na úrovni pro testování a dohledávání v aplikačních logech
  • Přehled o IT technologiích, metodikách vývoje SW
  • Samostatnost, komunikativnost, proaktivita, pečlivost

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert

Pozice

Test analytik Tester

Základní dovednosti

Testing SoapUI Postman JIRA UML SQL

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Proč si vybrat tuto nabídku

Spolupráce na IČO Hybridní forma spolupráce

Informace o pozici

Mzda 80 000 - 120 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha