Test Analytik/Tester s přesahem do automatizace

Pro našeho klienta z bankovního prostředí hledáme Test analytika/Testera s přesahem do automatizace.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
5 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

Požadavky:

  • MEDIOR s přesahem do automatizace
  • Zkušenost s playwright/robot framework – schopnost samostatně psát/upravovat/spravovat testy (přednost má playwright)
  • Znalost Git
  • Orientace a čtení v UML diagramech – Enterprise Architect
  • Čtení a orientace v aplikačním logu, dohledávkách apod. pro analýzu chyby
  • Samostatná práce při odbavování požadavků (test analýza, exekuce a následná automatizace)
  • Práce nástrojem pro testování API – Postman/Insomnia
  • Znalost SOAP min. na úrovni čtení pro dohledávky
  • Znalost REST na úrovni vytváření nových requestů a porozumění response
  • Kibana
  • Zkušenost s testováním FE i BE služeb
  • Požadovaná úroveň angličtiny – čtení a psaní technické dokumentace + může být komunikace v psané formě

Výhodou:

  • Appium
  • XRAY a Jira
  • Zkušenost s GitHub

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Test analytik Automatizované testování

Základní dovednosti

Postman Playwright REST SOAP Insomnia Kibana

Výhodou

Appium XRAY Jira GitHub

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Mzda 3 500 - 5 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha
Termín pro odpověď do 17.10.2024
Termín nástupu 01.11.2024