PPC Specialista

Pojď se s námi podílet na komunikaci našeho mezinárodního projektu DecisionRules! Aktuálně hledáme PPC specialistu, který posílí náš marketingový tým. Náš projekt se aktuálně řadí mezi 5% nejúspěšnějších startupů v ČR a mezi naše zákazníky patří inovativní fintechy, logistické společnosti, finanční instituce, pojišťovny, e-commerce a služby po celém světě.

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
80 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co budeš mít na starost

  • Vezmeš si pod křídla kompletní správu PPC systémů (aktuálně používáme Google Ads a další nápady vítáme).

  • Bude ti vlastní správa SEO (Google Analytics, Google Search Console, GTM, SemRush) a další rozvoj v této oblasti.

  • Budeš si řídit svěřený budget.

  • Zodpovědnost za výkon kampaní a plnění KPIs dle strategie trhů.

  • Analyzování dat, vyhodnocování informací a přijímání opatření.

  • Správu videokampaní na YouTube a rozvoj dalších platforem dle aktuálních trendů a potřeb.

  • Spolutvorbu landing pages (copywriting), práci na kampaních a dalším rozvoji marketingového týmu.

Jak si tě představujeme

  • Máš prokazatelné zkušenosti s nastavováním a správou PPCček minimálně 2 roky.

  • Data jsou tvoje vášeň – dokážeš je číst, zpracovat i interpretovat.

  • Nechybí ti kreativita – umíš přijít s nápadem na novou kampaň, se kterou překonáme konkurenci.

  • Umíš pracovat se světovými trendy a víš co zabírá na různá publika po světě.

  • Zvládneš komunikaci v angličtině i na trhy mimo Evropu (USA, LATAM, UK).

  • Máš umělecké střevo na tvorbu marketingových texty a claimů kampaní.

  • Práce v týmu je pro tebe příjemná a přirozená.

Výhodou:

  • Zkušenosti s prodejem SaaS.

  • Orientace ve světě IT technologií.

  • Zkušenosti s copywritingem a provázáním marketingového obsahu do on-line světa.

Co tě u nás čeká

  • Máme dobře nastavený reporting v GA4.

  • Optimálně nastavené geografické uspořádání Google Ads.

  • Struktura rozpočtu je nastavená a schválená.

  • Máme aktuální klíčová slova, která fungují.

  • Vyhledávací kampaně nastavené dle geografie klíčových slov a segmentů.

  • Remarketing nastavený na nekonvertující návštěvníky webu v prioritních teritoriích.

  • Řešíme navýšení přímé konverze do demo schůzek se zákazníky a registrace do aplikace, ataky konkurence do hlavních konverzních momentů, učení GA.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Praxe:
    2 roky

Pozice

Specialista Online marketing Specialista SEO

Základní dovednosti

PPC SEO Google Analytics Google Search Console GTM SemRush Google Ads

Výhodou

SaaS

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co ti nabízíme?

  • Práci na 65 - 100% úvazek na IČO/HPP dle dohody.

  • Fajn pracovní prostředí s občerstvením v centru Prahy (máme skvělý kafe i čaje).

  • Práci, která má dopad na reálné projekty pro firmy po celém světě.

  • Možnost pracovat s mezinárodními klienty, díky kterým získáš cenné zkušenosti v multikulturním a technologicky rozmanitém prostředí.

  • Po zaučení možnost pracovat 1-2 dny na home office.

  • Možnost ovlivnit vývoj projektů a implementovat vlastní nápady a myšlenky.

  • Při spolupráci na HPP balíček benefitů:

    • podporu pro vzdělávání a certifikaci v rámci zvolené odbornosti - až 12 dní studijního volna ročně,

    • finanční hodnocení odvíjející se primárně od tvého úsilí, dovedností a dosažených výsledků,

    • 5 týdnů dovolené,

    • plně hrazené stravenky,

    • roční bonus.

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 80 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Místo pracoviště Praha