Seniorní DevOps nebo Cloud Architect

Pro našeho klienta, přední českou banku, hledáme Seniorní kandidáty na pozice: DevOps Architect Senior; Cloud Architect Senior případně i DevOps Engineer Senior; Container Engineer Senior; Delivery Manager; DevOps Fullstack Developer a DevOps Process Engineer. Popisy níže. Jedná se o spolupráci na projektu na dobu určitou. Režim on site. Spolupráce na IČO.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
160 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

DevOps Architect:

  • Vysoká i praktická znalost IS a technologií včetně IT architektury, dlouhodobé poznatky propojení tech. včetně security a business kontextu
  • 6+ let praxe v IT
  • Expert na DevOps oblast + tooling
  • Cloudová řešení základ
  • Expertní znalost 1 prg. jazyka / nástroje
  • Profesionální znalost 2. prg. jazyka / nástroje

Cloud Architect:

  • Vysoká i praktická znalost IS a technologií včetně IT architektury, dlouhodobé poznatky propojení tech. včetně security a business kontextu
  • Expert na Public Cloud, primárně Azure
  • DevOps oblast profesional
  • Technologie kontejnerizace
  • Expertní znalost 1 prg. jazyka / nástroje; profesionální znalost 2. prg. jazyka / nástroje

DevOps Engineer:

  • Prakticke zkušenosti s některými z nástrojů: GitHub, GitLab, Jenkins, TeamCity, GitHub Actions, ArgoCD, Nexus, Artifactory, Sonar, FlyWay, LiquiBase
  • Provisioning automation: Terraform, Ansible
  • Logging & Monitoring: ELK stack, Prometheus, Grafana, APM tools
  • Container Security, Secret Vaults: Prisma, Aqua, Conjur, Hashicorp Vault
  • expertní znalost 1 prg. jazyka / nástroje; profesionální znalost 2. prg. jazyka / nástroje
  • praxe s enterprise navrhováním/implementací CI/CD centralizované platformy

Container Engineer:

  • Core Level DevOps Engineer
  • Technologie kontejnerizace: Docker, K8S, OpenShift, AKS"
  • advanced knowledge Public Cloudu
  • praxe s enterprise implementací kontejnerizace, on-prem nebo off-prem

Delivery Manager:

  • Silné komunikační a soft skills
  • Schopnost koordinovat práci jiných; schopnost identifikovat a řídit priority
  • Strukturovaný přístup k řešení problemů
  • Řešení konfliktů; stresová odolnost; plynulá angličtina
  • Expertní znalost a zkušenost s bankovními IS, zkušenost s bezpečností IS a platformami
  • Řízení velkých témat a projektů

DevOps Fullstack Developer:

  • HTML/CSS; JavaScript; znalost frontendových frameworků
  • Znalost Backendových technologií (přednostně Go, Python)
  • Databáze and webová úložiště; Git/GitHub
  • Zkušenost s UI/UX designem, Zkušenost s CI/CD workflow
  • Zkušenost v oblasti cloud native development
  • DevOps Process Engineer:
    Praxe s enterprise navrhováním/implementací procesů včetně bezpečnostního pohledu obvyklého ve finančním sektoru
  • Zaškolování kolegů, příprava materiálů, tvorba a udržování procesní dok.
  • Praktické zkušenosti s ITSM nástroji: Jira, ServiceNow
  • Silné komunikační dovednosti a "soft skills", schopnost koordinovat práci jiných
  • Schopnost identifikovat a řídit priority, Analytické myšlení

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    5 let

Pozice

Specialista DevOps Full stack developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Banka očekává od externistů:

Adopci naší kultury:

- akceptace způsobu práce

- akceptace použitých technologií, procesů, nástrojů

- akceptace hodnot, vize a strategie (příp. konkrétního squadu/týmu)

Plnohodnotné členství v týmu:

- ve squadu (týmu) neděláme rozdíl mezi ext. a int. (rozdělování práce, odpovědnosti, …)

- vzájemná pomoc a podpora ve squadu (týmu), žádná nadřazenost

- účastní se všech ceremonií squadu (meetingů týmu)

- čas na zaučení

- školení na obecné know-how (tj. něco, co může použít i jinde - např. interní školení SQL), dobrovolné akce

Respektování dohody o mlčenlivosti (NDA)

- bereme externisty jako plnohodnotné členy týmu ve squadu (týmu) neděláme rozdíl mezi ext. a int. (rozdělování práce, odpovědnosti, …) chováme se rovně ke všem, vzájemně si všichni pomáháme

Co od nás mohou externisté očekávat?

- profesionalitu z naší strany

- poskytnutí vybavení k výkonu práce (pokud je potřeba)

- zadání práce, všechny podklady, v takové kvalitě, aby mohli pracovat

- případné iniciální zaučení

- respektování jeho názoru, chováme se partnersky

- poskytování zpětné vazby a požadavků na rozvoj

- včasné komunikování výhledu zapojení (jako prvního informujeme vendora

Informace o pozici

Mzda 120 000 - 160 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha
Termín pro odpověď do 25.04.2023
Termín nástupu 01.05.2023