Hľadá sa šikovný IT Security Architect, stačí aj medior s dobrou znalosťou infraštruktúry!

Pre silne datovo-orientovanú firmu hľadáme technicky zameraného Security Architecta, ktorý rozšíri interný team a bude poskytovať rady teamom, ktoré stavajú datové sklady. V teame budete s ďalším Security Architectom, CISO špecialistom, a manažérkou cybersecurity. Team sa rozširuje z dôvodu veľkého množstva projektov. Neočakávame, že budete vedieť všetko hneď od začiatku, no je dôležité, aby ste mali pevné základy, na ktorých sa dá stavať, ideálne v oblasti IT infraštruktúry.

Úroveň
  • Medior
  • Senior
Spolupráce
  • HPP
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
120 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Čo Vás čaká:

  • Tvorba a správa bezpečnostnej architektúry v oblasti dodávky – Oblasť dodávky zahŕňa infraštruktúru a procesy pre projekty, ktoré poskytujú svojim zákazníkom. To znamená, že nebudete „predávať architektúru“ zákazníkovi, ale budete pracovať v rámci interných dodávok.
  • Návrh roadmapy v oblasti zabezpečenia. Nebudete priamo zodpovedný/á za realizáciu bezpečnostnej architektúry v projektoch, ale budete sa zaoberať spôsobom, akým sa Vaše navrhnuté opatrenia implementujú v rámci dodávky.
  • Kontrola a hodnotenie zavedených bezpečnostných opatrení. Spolupráca s dodávkou na prípadných externých auditoch či incidentoch v projektoch – preberáte podnety z týchto auditov a navrhujete nápravné opatrenia.
  • Komunikácia predovšetkým s MKB (manažér kybernetickej bezpečnosti) a CISO. Organizačne vám bude priamym nadriadeným COO a Vaším najbližším partnerom bude MKB.
  • Na jednotlivých projektoch budete spolupracovať s vedúcimi kompetencií za dané cloudové platformy a bezpečnostnými šampiónmi, ktorí budú realizovať vaše odporúčania v oblasti architektúry.
  • Budete mať možnosť inšpirovať sa súčasnou architektúrou a úrovňou zabezpečenia v internom IT – CIO a kybernetický architekt z interného IT Vám budú k dispozícii.

Vaším cieľom bude:

  • Navrhnúť novú bezpečnostnú architektúru tak, aby bola z pohľadu dlhodobých cieľov udržateľná, praktická a aby ju bolo možné ďalej rozvíjať.
  • Vytvoriť takú architektúru, ktorá umožní bezpečné komerčné prevádzkovanie projektov pre zákazníkov.
  • Zladiť vytvorenú architektúru s požiadavkami vyplývajúcimi z legislatívy, ktoré Vám bude sprostredkúvať MKB a CISO.
  • V prvom roku sa budete predovšetkým venovať analýze stavu zabezpečenia na projektoch a vytvoríte roadmapu, v ktorej sa určite objavia oblasti ako SOC, SIEM, softvér na odhaľovanie zraniteľností, podpora penetračných testov, EDR/XDR, DLP a ďalšie.
  • V nasledujúcich rokoch budete pomáhať s postupnou realizáciou jednotlivých krokov z roadmapy.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky

Pozice

Securita provoz

Základní dovednosti

SIEM Infrastructure

Výhodou

Vulnerability EDR/XDR Firewall Identity management Zero Trust SentinelONE CyberArk Wazuh FortiGate Confluence Jira M365/EntraID

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Stabilná firma s multiprojektovým prostredím a autonómnymi tímami.
  • Pod jednou strechou zhromažďujú špičkové technológie a skúsených expertov zo všetkých možných IT odvetví.
  • Podporujú individuálny profesijný rozvoj a s tým súvisiace finančné ohodnotenie.
  • Sú zvyknutí jednať otvorene, narovinu a podporujú proaktívny prístup.
  • Sídlia v krásnych kanceláriách Mississippi House v Karlíne. Majú tam nadštandardné pracovné zázemie – kvalitné stoličky aj monitory s možnosťou zapožičania na home office.
  • Okrem férovej mzdy ponúkajú 20 dní dovolenky + 5 osobných dní + 1 osobný deň navyše za každý odpracovaný kalendárny rok (celkom až 30 dní voľna).
  • Flexibilnú pracovnú dobu a home office podľa dohody.
  • Firemný notebook + mobil s neobmedzeným tarifom aj na súkromné účely.
  • Aktívnu podporu kompetenčného rastu – školenia, certifikácie, mentoring.
  • Lekcie angličtiny s rodeným hovorcom.
  • Mesačný príspevok do systému Cafeteria (karta Multisport, voľnočasové aktivity, dôchodkové sporenie). Stravenkový paušál.
  • V kuchynkách dobrú kávu, čaj aj kakao a ovocné i desiatové bedničky.
  • Mnoho firemných akcií pre rozvoj aj zábavu.
  • Štedrý program na odporúčanie nových kolegov k nám do Adastry.

Informace o pozici

Mzda 120 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha - Karlín