Sales Manager

Zajímá Vás oblast obchodu a svět IT/technologií? Nebo s tím máte dokonce zkušenost? V tom případě se nám neváhejte ozvat! V T-MAPách vytváříme špičkové geoinformační systémy jak pro komerční sféru, tak pro veřejnou správu - pro obce, města a kraje.

  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Protože nás čekají nové velké výzvy, chceme náš tým posílit o obchodního manažera/ku pro B2B. Hledáme člověka, který najde cestu k novým zákazníkům, posoudí jejich potřeby a požadavky a bude jim umět nabídnout vhodné řešení. Zároveň bude pečovat o stávající zákazníky, udržovat a rozvíjet s nimi dlouhodobé vztahy.

Co bude náplní Vaší práce?

  • vyhledávání nových obchodních případů
  • aktivní oslovování klíčových osob
  • provedení celého obchodního procesu (schůzky, tvorba nabídek apod.)
  • tvorba svého zákaznického portfolia a následná retence zákazníků

Co od Vás očekáváme?

  • znalost obchodních procesů
  • zkušenost s B2B obchodem, akvizicemi
  • background v rámci IT/technologie/vývoj SW, případně zájem o tyto oblasti
  • ochota na sobě pracovat a učit se nové věci
  • drive, flexibilita, proaktivní přistup, zodpovědnost

Zkušenosti Co požadujeme

Pozice

Sales manažer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co nabízíme?

  • skvělý tým, fajnové kolegy a neformální atmosféru
  • zázemí stabilní firmy
  • fixní a variabilní finanční odměnu
  • nezastropovaný provizní systém
  • velký prostor pro seberealizaci
  • firemní notebook, telefon a služební automobil
  • kartu Multisport
  • pět týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu, úplnou časovou flexibilitu vykoupenou výsledky
  • kofein a vitamíny na pracovišti
  • full time nebo part time, případně práci na ŽL, záleží na tvých preferencích

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda Podíl
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště celá ČR s důrazem na Vaše preferované místo a lokalitu původu