Medior Python Developer

Pro startup Behavio který roste do světa, ale kořeny má pořád zapuštěné v Praze! Lokalita: v naší pražské kanceláři DOX+ v Holešovicích, s možností částečného home-office Úvazek: plný (nebo 4/5); s flexibilním rozvržením V Behaviu tvoříme užitečné a vychytané nástroje pro brand marketéry, aby mohli dělat lepší marketingová rozhodnutí. Ti je milují a my tak expandujeme do světa… Ale už na všechno sami nestačíme a proto hledáme backenďáka, který nám s touhle výzvou pomůže.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace
  • Behavio Labs
  • DOX+, Poupětova 1339/3, Praha 7, Holešovice

Popis pozice

Koho hledáme

Pro vývoj naší SaaS platformy hledáme backenďáka. Postaráš se o to, že vše bude perfektně fungovat na libovolném zařízení.

Co od tebe potřebujeme

✔ 4 nebo 5 dní v týdnu, nástup ideálně ihned
✔ 3+ roky zkušenosti

Musíš umět
✔ Python, Docker
✔ Spolupracovat s týmem pomocí GitHubu

✔ Pull requesty, code reviews a CI/CD pro tebe musí být samozřejmost

Angličtinu tak, aby sis mohl*a
✔ přečíst nebo napsat dokumentaci
✔ pokecat s kolegy (v rámci širšího Behavio týmu)

Co u nás potkáš
✔ Django, Flask
✔ Google Cloud Run, Firebase, Kubernetes, PostgreSQL
✔ pylint, flake8

✔ Golang, R ????

???? Jak novou funkcionalitu nejlépe rozložit mezi stávající systémy? Nebo přidat nový?”

???? Poběží to dobře i když budeme mít tisíce uživatelů? Zvládneme desítky tisíc uživatelů naráz? Co nás v aktuálním kódu nejvíce brzdí?”

???? Jsou takhle data dobře připravená pro analýzu? A vizualizaci? Nevyplatila by se speciální databáze?”

To jsou jen některé otázky, kterými se u nás budeš zabývat. Radost by ti měl dělat krásně napsaný a optimalizovaný kód s dokumentací, třeba i pro testery a interní uživatele..

Hledáme otevřeného člověka, který má chuť se učit a chce budovat něco nového a jedinečného - český produkt, který si razí cestu na světový trhNaráz zvládá více úkolů a dobře si srovná, co zrovna hoří. Nebojí se ozvat, pokud se dá něco dělat lépe, a dobře se mu pracuje v menším týmu.

Větší detail (včetně toho, s kým budeš pracovat v týmu) najdeš TADY.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    4 roky

Pozice

Python developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Odměna, která odpovídá tvým dovednostem a zkušenostem
  • Flexibilní pracovní doba s možností vzít si home office nebo delší neplacená volna
  • Rozpočet na osobní rozvoj, konference, workshopy nebo jiné vzdělávací materiály
  • Každotýdenní snídaně, denní zásobu ovoce, snacků a nápojů v kanceláři
  • Možnost poskytnutí technického vybavení, které budeš potřebovat, krásné kancelářské prostory a dog friendly office s venkovní terasou, bistrem, volňásky do DOXu a možnost parkování ve vnitrobloku
  • Multisportka
  • Pravidelná setkání nebo výlety - třeba na několikadenní offsite na chatu v horách
  • Ale hlavně to nejdůležitější - kultura, která si váží svých lidí. A samozřejmě taky možnost být u toho jak pražský jednorožec Behavio roste do světa

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Startup
Místo pracoviště DOX+, Poupětova 1339/3, Praha 7, Holešovice