Tech & team lead | vedení nového projektu pro robotizovanou výrobu | Brno | Python

Hledáme zkušeného vývojáře, který má za sebou vedení vývoje i týmu. Někoho, kdo se vyzná v backendu, trochu ve frontendu a má people skills pro vedení lidí. U nás se můžeš vrhnout na nový projekt a taky si vezmeš na starost naše vznikající IT oddělení. S dalším developerem vytvoříš nový firemní informační systém, postavený na Pythonu, Reactu a PostgreSQL. Systém má propojit všechny fáze naší robotizované výroby. Firma Aveko jsou především servomotory a specializované obrábění kovů na zakázku.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
150 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Jak bude tvá práce vypadat:

  • budeš se věnovat hlavně vývoji nového firemního systému, který si vezmeš na povel
  • k ruce ti bude další developer, se kterým budete na systému pracovat
  • projekt již započal a ty jej převezmeš ve fázi stabilního základu systému
  • ty rozšíříš funkcionalitu systému o další moduly (např. sklad, objednávky, fakturace)
  • naprogramuješ propojení firem v rámci naší skupiny
  • navrhneš napojení systému na naši robotizovanou výrobu
  • s napojením na výrobu ti pomůžou naši programátoři robotů
  • zároveň chceme vybudovat IT oddělení, které povedeš a zastřešíš ajťáky sesterských firem (aktuálně cca 5 lidí) z hlediska jejich rozvoje a koordinace práce
  • do budoucna chceme IT tým rozvíjet směrem k řešení externích zakázek na programování robotů

Na co tě chceme nalákat:

  • zajímavý obor: strojírenství a automatizovaná výroba elektrických motorů na vysoké úrovni
  • spojení IT s robotikou: můžeš se podílet na programování robotů
  • na mnohém se dá domluvit, konkrétní podmínky doladíme a pokusíme se ti vyjít vstříc
  • budeš mít velký dopad na výsledek: po svém si navrhneš celý projekt a jeho řešení
  • můžeš nám pomoct nastavit procesy a řízení vývoje, vše zrovna tvoříme
  • HW a SW dle tvé volby, ntb pro práci z domu + speciální SW na automatizaci výroby
  • pohodový šéf s IT backgroundem (15 let praxe ve vysoce výkonných infrastrukturních middlewarech)
  • neformální firemní prostředí a plochá organizační struktura
  • máme naprosté minimum administrativy, v papírech a byrokracii si nelibujeme

Tech stack:

Backend:

  • Python
  • FastAPI
  • SQLAlchemy
  • PyTest
  • PostgreSQL
  • snaha o minimalizaci závislostí

Frontend:

  • ReactJS
  • Redux
  • React Query
  • Material UI

Platformy:

  • kombinace AWS a self-hosting [normálně avs]
  • Docker
  • GitLab CI/CD
  • Ansible

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    5 let

Pozice

Python developer Team leader

Základní dovednosti

Python React PostgreSQL integrace s 3rd party systémy

Výhodou

dokážeš kreativně řešit technické problémy své nápady dotahuješ do konce průběžně komunikuješ zavčas řešíš problémy fullstack zaměření jsi samostatný ve svém vzdělávání

Softskills

máš zkušenosti s vedením vývoje i lidí   people skills komunikace vedení lidí

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

  • až 150 000/měsíc při práci na IČ a při naplnění našich očekávání

  • časová flexibilita: začátek a konec pracovní doby dle domluvy, hlavní je, aby to fungovalo

  • dlouhodobá spolupráce ve stabilní firmě: na trhu jsme skoro 30 let a bez přestání rosteme

  • služební auto i pro soukromé využití, abys pohodlně dojel  Říčan (cca půl hod od Brna)

  • 5 týdnů volna

  • na začátku bude více on-site spolupráce (4+1), po zapracování 2 dny HO týdně

  • nastoupit můžeš ihned / dle domluvy

Informace o pozici

Mzda 130 000 - 150 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Říčany u Brna