Junior Sales Specialist

Hledáme posilu do našeho týmu, která bude hrát klíčovou roli v řízení našich prodejních aktivit v České republice a na Slovensku. Nabízíme Ti skvělou příležitost stát se ambiciózním obchodníkem, který hledá způsob, jak nastartovat svou kariéru v prodeji a růst v dynamickém a moderním prostředí. V DecisionRules na Tebe čeká přátelské a otevřené prostředí, možnost vzdělávat se v oblasti obchodu a marketingu v blízkosti state-of-the-art softwarového produktu na českém i světovém trhu

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
35 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Náplň práce:

  • průzkum jednotlivých klíčových odvětví a nových trendů
  • odpovědnost za identifikaci nových obchodních příležitostí
  • budování vztahů s potenciálními klienty
  • propagace naší platformy DecisionRules
  • spolupráce s obchodním týmem na vývoji a implementaci obchodních strategií
  • sledování tržních trendů a konkurence

Výhodou:

  • 1-2 roky zkušeností s prodejem, nejlépe SaaS a nové technologie
  • znalost CRM systémů, sociálních sítí, rešeršních zdrojů

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Obchodník IT Pre-sale specialista

Základní dovednosti

střední nebo vysoká škola v oboru IT/marketingu

Výhodou

zkušenost s prodejem 1-2 roky SaaS CRM systémy Sociální sítě

Softskills

tah na branku důslednost týmový hráč proaktivita komunikační dovednosti

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • finanční hodnocení až 2500 Kč/MD
  • při spolupráci na HPP se také můžeš těšit na balíček dalších příjemných benefitů, který obsahuje například:
    • Multisport kartu
    • příspěvek na stravování
    • podporu pro vzdělávání ve formě 12 dnů placeného studijního volna ročně a hrazené certifikační zkoušky
    • 5 týdnů dovolené

Proč si vybrat tuto nabídku

práce na 80 - 100% úvazek individuální přístup ke každému zaměstnanci (výhoda menší společnosti) kreativní práce plná výzev skvělá příležitost pro osobní i profesní růst

Informace o pozici

Mzda 30 000 - 35 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha