Java Developer | HPP 100-120.000Kč

Hledáte dynamické a inovativní prostředí, kde se snoubí business a IT? Zapojte se do modernizace a digitalizace technologií v naší bance. - Práce v kompaktních Squads (max. 10 lidí) s využitím stand-up meetingů, 14denních sprintů a retrospektiv - Efektivnější komunikace a sdílené cíle v multidisciplinárních týmech - Práce s nejnovějšími technologiemi a infrastukturou - Možnost home officu - flexibilní pracovní doba

  • Plný úvazek
Mzda
120 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co bude vaší náplní práce?

V rámci Tribe budete mít klíčovou roli ve vývoji aplikací pro korporátní bankovnictví. Týmy dodržují agilní metodiku, pracují v maximálně desetičlenných Squadech a komunikace probíhá efektivně mezi business a IT. Naším cílem je zlepšovat bankovní zkušenosti nejen skrze nové technologie, ale i díky inovativnímu myšlení každého člena našeho týmu.

Technologie, se kterými budete pracovat:

  • Java, Kotlin, Spring Boot
  • REST/SOAP API, Kafka
  • SoapUI/Postman, XML & JSON, Maven
  • Docker, Kubernetes, GIT, SVN
  • Jenkins, ArgoCD, UCD, WSO2 API Manager

Co od vás očekáváme?

  • Zkušenosti s vývojem v Javě a Spring Bootu
  • Schopnost pracovat v mikroservisní architektuře
  • Analytické dovednosti pro řešení složitých bankovních procesů
  • Spolupráce na stavbě aplikačního řešení od základů

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    5 let

Pozice

Java developer

Základní dovednosti

Java Spring Boot Microservices

Výhodou

Kotlin Docker Kubernetes

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Benefity, které vám nabízíme:

  • 6 týdnů placeného volna a flexibilní pracovní dobu s možností homeoffice
  • Stravenkový paušál, Cafeteria systém, bonusové ohodnocení
  • Měsíční příspěvek po mateřské dovolené, příspěvek na penzijní spoření
  • Široká škála vzdělávacích kurzů a programů jako KB.edu, RedButton, Coursera
  • Multisport karta, životní pojištění, zvýhodněné bankovní produkty

Proč si vybrat tuto nabídku

Jsme stabilní společnost s kontinuálním růstem. Spolupracujeme s více než 100 tuzemskými i zahraničními firmami.

Informace o pozici

Mzda 100 000 - 120 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha, 2 dny on-site/ 3 dny off-site