Java developer | Praha

Senior | Praha, 2 dny onsite, 3 dny offsite | IČO | 5000-8000 Kč MD rate Pro naši klientskou společnost, jež patří mezi největší poskytovatele telekomunikačních služeb v České republice, disponující jak zaběhnutými, renomovanými systémy, tak i moderními technologiemi, které společnosti pomáhají udržovat silné postavení na tuzemském telekomunikačním trhu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Java Developera.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
160 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

KDE A NA ČEM BUDETE PRACOVAT?

Back-end část CRM zabezpečuje aplikační (business) logiku. Používána je jak ve vlastních procesech (integrační vrstva - BFF, FE React atd.), tak v procesech aktuálně běžících jako servlet aplikace. Procesy jsou stavěny jednak nad databází a jednak dále integrací do jiných systémů (REST, SOAP, JMS atd.). Aplikace běží v oddělených vrstvách (integrační část, front-end servlety) na JBoss serverech s vlastní Oracle databází.

BFF/BSL je projekt, který implementuje mezivrstvu mezi front-endovými aplikacemi (mobilní aplikace, react ...) a velkým světem back-endu, jehož součástí je více různých externích systémů. BFF vystavuje REST API, v rámci kterých zpracovává a upravuje data ze zdrojových systémů. Tato data simplifikuje do jasného výstupu pro front-end a zároveň ověřuje možnosti změn vůči všem systémovým kritériím. Projekt je postavený na MS architektuře, v rámci které rozděluje práci nad konkrétními systémovými entitami do samostatných Spring boot microservices. Aktuálně existuje přibližně 20 MSs, které jsou publikované v Azure Kubernetes.

VAŠE BUDOUCÍ PRÁCE:

  • Rozvoj a podpora CRM aplikace;
  • Příprava a práce s datovým modelem;
  • Implementace aplikační logiky a jUnit testů;
  • Implementace rozhraní (REST, SOAP, JMS);
  • Spolupráce s analytiky, testery a vývojáři

POŽADAVKY:

  • Znalost Java 8/17;
  • Spring/Spring boot, Hibernate, Mockito, jUnit;
  • Databáze Oracle/PostgreSQL;
  • Vítána znalost REST, Swagger, SOAP/WSDL;
  • Orientování v UML (Sparx EA);
  • Kubernetes;
  • Technická znalost anglického jazyka (převážně písmem).

Výhodou:

  • Hazelcast;
  • Mapstruct;
  • Mockito;
  • Azure portal.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

  • Spolupráce může probíhat buď on-site v našich kancelářích na Brumlovce, nebo v módu home office;
  • Přı́jemné pracovnı́ prostředı́, modernı́ prostory;
  • Přátelský kolektiv.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior

Pozice

Java developer

Základní dovednosti

Java

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Zakládáme si na přátelském a individuálním jednání.
  • Zabýváme se i vývojem na zakázku, penetračním a zátěžovým testováním.
  • Poskytujeme daňové a účetní konzultace zdarma.
  • Právní poradenství zdarma.
  • Zažijete s námi skvělé teambuildingy.

Proč si vybrat tuto nabídku

Jsme stabilní společnost s kontinuálním růstem. Spolupracujeme s více než 100 tuzemskými i zahraničními firmami.

Informace o pozici

Mzda 100 000 - 160 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha, 1 den onsite, 4 dny offsite