Junior IT Recruiter

Junior IT Recruiter bude součástí našeho týmu zaměřeného na službu Bodyleasing.org

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Popis pozice:

Junior IT Recruiter pozice se zaměřuje na podporu náborových procesů, komunikaci s kandidáty a spolupráci s týmem při dodávání náborových služeb našim klientům.

Odpovědnosti zahrnují:

- Vyhledávání potenciálních kandidátů pro otevřené pracovní pozice
- Předběžný výběr a telefonické pohovory s kandidáty
- Správa databáze kandidátů a aktualizace jejich profilů
- Komunikace s kandidáty o nových pracovních příležitostech
- Podpora seniorních recruiterů při řízení náborových procesů
- Pomoc s organizací pohovorů a komunikací s klienty
- Udržování a rozvoj vztahů s kandidáty

Požadavky:

- Zájem o kariéru v oblasti náboru IT profesionálů
- Výborné komunikační schopnosti, schopnost navazovat vztahy
- Základní znalost IT terminologie výhodou
- Schopnost efektivní organizace práce a time managementu
- Plynulá angličtina (verbální i písemná)
- Proaktivní přístup a ochota učit se novým věcem

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior

Pozice

IT recruiter IT headhunter

Jazyky

Anglicky – plynule

Informace o pozici

Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Startup
Místo pracoviště Ostrava