Release Manager

Hledáme motivovaného a zkušeného Release Managera, který se připojí k našemu dynamickému týmu! Pokud se nebojíš žádných výzev ba naopak je vyhledáváš, tohle bude jedna z nich. Tak neváhej a ozvi se nám.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Co tě v této roli čeká?

  • Plánování a řízení všech fází release procesu včetně koordinace s vývojovými, testovacími a provozními týmy.
  • Zajištění, že všechny změny a nové verze software jsou úspěšně nasazeny do produkčního prostředí.
  • Monitorování a reportování o stavu jednotlivých release cyklů.
  • Identifikace a řešení problémů souvisejících s nasazením nových verzí.
  • Vytváření a udržování dokumentace procesů a postupů spojených s releasemi.
  • Pravidelné předem domluvené schůzky u klienta.

Jaké znalosti a zkušenosti u nás zúročíš?

  • Minimálně 3 roky zkušeností na pozici Release Managera.
  • Znalost metodik a nástrojů pro řízení release procesů (např. Jenkins, Git, Jira).
  • Silné organizační a komunikační schopnosti.
  • Schopnost pracovat pod tlakem a řešit problémy efektivně.
  • Výborná znalost anglického jazyka (slovem i písmem), český / slovenský jazyk.
  • Zkušenost s agilními metodikami vývoje.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    5 let
  • Vzdělání:

Pozice

Projektový manažer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co ti nabízíme?

  • příjemné pracovní prostředí a stabilní zázemí jedné z největších společností na vývoj softwaru v rámci EU
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci s možností realizace vlastních nápadů a příležitostmi se stále učit nové věci a přístupy
  • u nás máš možnost ovlivňovat své směrování ve firmě
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • v Qinshift získáš ve svém rozvoji kvalitní podporu i díky bohaté nabídce interních a externích školení, můžeš tak posouvat hranice svých kompetencí
  • nabízíme ti benefity jako jsou příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuku AJ/NJ, MultiSport kartu, sick days, příspěvek na stravné, čeká tě tu spousta firemních akcí, zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra s kvalitním vybavením i pro sportovce a milovníky jídla a kávy, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha