IT Project Manager | Praha | IČO | až 150.000 CZK/měs.

Hledáme IT Projektového Manažera pro dceřinou společnost předního světového pojišťovacího koncernu, který zahájil svoji činnost na českém pojistném trhu přes svou dceřinou společnost. Dnes patří jako univerzální pojišťovna, mezi tři největší pojišťovací společnosti v zemi. Spojení s jednou z největších a nejúspěšnějších pojišťovacích skupin na světě zajišťuje také využití mezinárodního know-how a přístup ke kapitálové síle celého koncernu.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
150 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

KDE A NA ČEM BUDETE PRACOVAT?

Budete mít na starosti vývojový tým, který migruje stávající jak interní, tak externí aplikace do AWS.

Potřebujeme někoho, kdo vedl týmy s tech stackem v Java, Angular, Spring, PostgreSQL, OracleDB.

POŽADAVKY:

Seniorní zkušenosti s vedením vývojového týmu (ideálně Java Developerů)

AWS

Angličtina

Velkou výhodou jsou také certifikace PRINCE2, ITIL apod.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Účast na klíčových projektech v rámci společnosti

Zajímavou a rozmanitou práci v jedné z největších pojišťoven na trhu

Příjemné pracovní prostředí

Dlouhodobá spolupráce

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert

Pozice

Projektový manažer

Základní dovednosti

AWS

Výhodou

Prince2

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Zakládáme si na přátelském a individuálním jednání.
  • Zabýváme se i vývojem na zakázku, penetračním a zátěžovým testováním.
  • Poskytujeme daňové a účetní konzultace zdarma.
  • Právní poradenství zdarma.
  • Zažijete s námi skvělé teambuildingy.

Proč si vybrat tuto nabídku

Jsme stabilní společnost s kontinuálním růstem. Spolupracujeme s více než 100 tuzemskými i zahraničními firmami.

Informace o pozici

Mzda 150 000 - 150 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha