Portfolio Manager | Remote

Portfolio Manager

  • Senior
  • Expert
  • HPP
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
130 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

O PROJEKTU:

Spolupráce na HPP - plat je na domluvě, tak okolo 100-130 tisíc/ měsíc

Pracuje se na remote - 1x do měsíce do kanclu (Praha,Brno)

KDE A NA ČEM BUDETE PRACOVAT:

Portfolio manažer softwarového vývoje je klíčovým členem týmu odpovědného za správu a řízení portfolia softwarových projektů v organizaci. Hlavním cílem pozice je zajistit efektivní a strategické řízení všech softwarových projektů v souladu se strategií a cíli organizace. Portfolio manažer softwarového vývoje pracuje v úzké spolupráci s vedením, vedoucím softwarového vývoje a dalšími zainteresovanými stranami.

Správa a řízení Portfolia:

  • Definování a správa portfolia softwarových projektů organizace.
  • Prioritizace projektů na základě strategických cílů a zdrojových omezení.
  • Monitorování a zabezpečení sledování celkového výkonu portfolia a jednotlivých projektů.

Plánování a koordinace:

  • Plánování a koordinace projektů v rámci portfolia s ohledem na rozpočet, časový harmonogram a zdroje.
  • Zajištění transparentní komunikace a koordinace mezi projektovými manažery, vedením a dalšími zúčastněnými stranami.

Strategické řízení:

  • Spolupráce s vedením a ostatními odděleními při stanovování strategie a cílů pro softwarový vývoj.
  • Navrhování a implementace strategií pro optimalizaci výkonu a efektivity portfolia softwarových projektů

Řízení rizik a problémů:

  • Identifikace a hodnocení rizik spojených s projekty a celkovým portfoliem.
  • Implementace strategií pro řízení a minimalizaci rizik.
  • Řešení problémů a konfliktů v rámci portfolia softwarových projektů.

POŽADAVKY:

  • Minimálně bakalářský titul v oboru informatiky, managementu nebo příbuzného oboru.
  • Minimálně 5 let zkušeností v řízení projektů a portfolií v oblasti softwarového vývoje.
  • Zkušenosti s metodologiemi řízení projektů a portfolií, jako je například Agile nebo Waterfall.
  • Silné analytické a komunikační schopnosti.
  • Schopnost pracovat efektivně v týmu a vést týmové projekty.
  • Znalost softwarových vývojových procesů a technologií.

Tato pozice vyžaduje pružnost a schopnost rychle reagovat na změněné podmínky v průběhu projektů, a proto je portfolio manažer softwarového vývoje připraven být aktivním a podpůrným členem týmu, i když to znamená přímou účast při řešení problémů na projektech.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert

Pozice

IT Manažer

Základní dovednosti

portfolio manager

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Zakládáme si na přátelském a individuálním jednání.
  • Zabýváme se i vývojem na zakázku, penetračním a zátěžovým testováním.
  • Poskytujeme daňové a účetní konzultace zdarma.
  • Právní poradenství zdarma.
  • Zažijete s námi skvělé teambuildingy.

Informace o pozici

Mzda 130 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Místo pracoviště Remote