Tech & team lead | vedení nového projektu pro robotizovanou výrobu | Python

Hledáme full stack vývojáře, který má zkušenost s vedením vývoje i lidí a chce se posunout dál k řízení vlastních projektů. U nás si vezmeš na starost nový projekt - tvorbu nového firemního informačního systému (IS), který od A po Z zastřeší naši robotizovanou výrobu. Aveko a její sesterské firmy - to jsou především servomotory a specializované obrábění kovů na zakázku a výroba na vysoké technické úrovni. IS je postaven na Pythonu, Reactu a PostgreSQL a má propojit všechny fáze výroby.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
120 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Jak bude tvá práce vypadat:

  • vezmeš si pod sebe vývoj nového firemního informačního systému

  • projekt již započal a ty jej převezmeš ve fázi stabilního základu systému

  • ty rozšíříš funkcionalitu sytému o další moduly (např. sklad, objednávky, fakturace), naprogramuješ propojení firem v rámci naší skupiny a napojení systému na výrobu

  • k ruce ti bude další developer, kterého budeš vést

  • s napojením na výrobu ti pomůžou naši programátoři robotů

  • zároveň chceme vybudovat IT oddělení, které následně povedeš a zastřešíš ajťáky sesterských firem (aktuálně cca 5 lidí) z hlediska jejich rozvoje a koordinace práce

  • do budoucna může IT tým směřovat k řešení externích zakázek na programování robotů

Na co tě chceme nalákat:

  • zajímavý obor: strojírenství a automatizovaná výroba elektrických motorů na vysoké úrovni

  • spojení IT s robotikou: můžeš programovat roboty a propojovat SW s fyzickou výrobou

  • mít velký dopad na výsledek: můžeš si navrhnout po svém celý projekt a jeho konkrétní řešení

  • samozřejmostí je HW a SW dle tvé volby, ntb pro práci z domu + speciální SW na automatizaci výroby

  • pohodový šéf s IT backgroundem (15 let praxe ve vysoce výkonných infrastrukturních middlewarech)

  • neformálnost, plochá organizační struktura, naprosté minimum administrativy

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    5 let

Pozice

Full stack developer Python developer

Základní dovednosti

Python React PostgreSQL integrace s 3rd party systémy

Softskills

dokážeš kreativně řešit technické problémy své nápady dotahuješ do konce máš zkušenosti s vedením vývoje i lidí   průběžně komunikuješ zavčas řešíš problémy

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

  • až 120 000 / měsíc a další práce s odměnou při spokojené spolupráci

  • časová flexibilita: začátek a konec pracovní doby dle domluvy, hlavní je, aby to fungovalo

  • dlouhodobá spolupráce ve stabilní firmě: na trhu jsme skoro 30 let a bez přestání rosteme

  • služební auto i pro soukromé využití, abys pohodlně dojel  Říčan (cca půl hod od Brna)

  • na začátku bude více on-site spolupráce (4+1), po zapracování 2 dny HO týdně

  • nastoupit můžeš ihned / dle domluvy

Informace o pozici

Mzda 100 000 - 120 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Říčany u Brna