Vývojář elektroniky - hardware inženýr embedded systémů

Hledáme konstruktéra elektronických systémů - návrháře schémat a desek plošných spojů pro projekty v odvětví automobilového průmyslu, spotřební elektroniky a průmyslu, který se nebojí samostatné práce na projektech z různých odvětví.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
55 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co bude náplní Vaší práce?

  • vývoj a návrh hardware elektronických systémů

  • samostatné řešení vývojových projektů a dílčích úkolů

  • tvorba technické dokumentace

  • spolupráce při oživení a testování prototypu elektroniky

  • spolupráce při certifikaci výrobku

  • příprava výrobní dokumentace a zavádění do sériové výroby

Co musíte znát, mít a umět?

  • VŠ/SŠ vzdělání elektrotechnického směru

  • zkušenost s návrhem elektronických obvodů

  • znalost návrhu schémat a DPS pro digitální obvody

  • znalost alespoň jednoho software z Eagle, Fusion 360, KiCAD, OrCAD, Altium Designer

  • angličtina na úrovni čtení a psaní technické dokumentace

Co je Vaší výhodou?

  • znalost sběrnic Ethernet a CAN bus

  • zkušenost s návrhem analogových obvodů

  • zkušenost s návrhem vysokofrekvenčních (RF) částí

  • zkušenost s EMC (EMI+ESD) a standardy IEC/CISPR

  • zájem o obor

  • angličtina na úrovni slova

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Developer nezařazené

Základní dovednosti

hardware embedded systémy návrh DPS

Výhodou

vysokofrekvenční návrh analogové obvody

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co Vám nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • notebook a mobilní telefon

  • flexibilní pracovní dobu

  • zajímavé projekty

  • mladý kolektiv

  • klidná kancelář, žádný open-space

Informace o pozici

Mzda 45 000 - 55 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha 10