DB Developer pro tým Risk Services

V současnosti jde o jeden z největších digitálních projektů v ČR. Unikátní zkušenosti a znalosti, které na něm získáte, vám už nikdy nikdo nevezme. Zvlášť, když se budete učit od nejlepších lidí v oboru – v bankovním prostředí není prostor na chyby. Zato na odborná školení, osobní rozvoj a další vzdělávání podle vašich potřeb dostanete tolik prostoru, kolik budete potřebovat.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
7 500 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

Popis pozice:

Hledáme kolegu/kolegyni pro produktový tým Collateral and Recovery Services v oddělení Risk Services.

Náplň práce:

  • Návrh a realizace relačních modelů pro Oracle/PostgreSQL databáze
  • Migrace procedur i dat Oracle vs PostgreSQL
  • Analýza dat a návrh technického provedení dle business zadání
  • Vývoj a optimalizace dotazů
  • Refactoring stávajících databázových řešení (úpravy procedur, funkcí, jobů v Oracle DB)
  • Správa technické dokumentace a datového modelu

Co bychom potřebovali?

  • Zkušenosti s vývojem a správou řešení v rámci relační databáze preferujeme alespoň 3 roky (Oracle, PostgreSQL)
  • Pokročilá znalost SQL a PL/SQL

Co ještě rádi uvítáme?

  • Práce s nástrojem PL/SQL Developer, nebo Oracle SQL Developer
  • Znalost Power Designeru pro vývoj a správu modelů
  • PL/pgSQL se neztratí
  • Jakákoliv zkušenost z oblasti řízení rizik

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Databázový developer Data developer (BI, DWH, BigData)

Základní dovednosti

Oracle PostgreSQL Oracle DB

Výhodou

PL/SQL Developer Oracle SQL Developer Power Designer

Jazyky

Česky – domluvit se

Informace o pozici

Mzda 6 500 - 7 500 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha
Termín pro odpověď do 02.10.2024
Termín nástupu 01.10.2024