MS SQL Admin

Do dceřinné společnosti Inekon systems, profíka v oboru manažerských informačních systémů, hledáme MS SQL Databázového Specialistu, který se nebojí datových skladů a rád přijímá výzvy.

  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
105 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co vás čeká:

  • Implementace, správa a rozvoj datových skladů: Rozvoj a implementace DWH pro manažerské systémy na zákaznických projektech, včetně instalace, optimalizace a údržby databázového prostředí.
  • Tvorba a transformace dat: Vývoj „datových pump“ a transformací dat, podpora konzultantů při použití analytických vizualizačních nástrojů (např. Power BI).
  • Možná vedení týmu: Pokud máte zkušenosti s vedením malého týmu, nebo vás tato výzva láká, nabízíme i tuto příležitost.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • MS SQL Server: Znalost a praktická zkušenost s MS SQL Serverem (včetně návrhu architektury) pro celofiremní DWH (Database Engine, Integration Services, Analysis Services, Reporting Services, SQL Server Jobs) v on-premise i cloudovém prostředí.
  • Externí zdroje dat: Praxe s napojováním na externí zdroje dat (linkované servery, API/webové služby, OLE DB/ODBC drivery).
  • Programování: Pokročilé znalosti nástrojů MS SQL Server a alespoň jednoho programovacího jazyka, včetně zkušeností s programováním CLR funkcí.

Výhodou pak budou zkušenosti s:

  • Správa a rozvoj DWH nástrojů: Praxi s nástroji jako Azure Data Lake Storage Gen2, Azure Data Factory, Azure SQL Database, Data Vault 2.0, WhereScape 3D+RED.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Praxe:
    5 let

Pozice

Databázový developer Specialista Data (BI, DWH, BigData)

Základní dovednosti

DWH MS SQL Server OLE DB ODBC

Výhodou

Azure Data Lake Storage Gen2 Azure Data Factory Azure SQL Database Data Vault 2.0 WhereScape 3D+RED

Softskills

vedení malého týmu

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

  • Dotované stravování / stravenkový paušál, občerstvení na pracovišti, firemní snídaně;
  • Flexibilní pracovní doba, možnost práce z domova;
  • Plně hrazená Multisport karta / Benefit+ (750 Kč) / jazyková výuka (Aj, Nj);
  • Firemní akce (vzdělávací, sportovní, inspirativní, kulturní, zdravotní);
  • Možnost stát se interním lektorem a mentorem;
  • Firemní vzdělávání a rozvoj (Seduo, interní knowledge base, přednášky);
  • Možnost zapůjčit firemní auto pro soukromé účely;
  • 25 dnů dovolené + celofiremní volno po vánočním večírku.

Proč si vybrat tuto nabídku

Inekon Systems je česká firma specializující se na softwarová řešení pro podnikové plánování a řízení výkonnosti (CPM). Nabízí software pro plánování, rozpočtování, prognózování, konsolidaci a reporting. Poskytuje konzultační služby, podporu a údržbu svých řešení, a také školení uživatelů. Jejich cílem je pomoci firmám efektivněji řídit a zlepšovat výkonnost.

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 105 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha Stodůlky / Holešovice
Termín pro odpověď do 31.10.2024
Termín nástupu 01.09.2024