ORACLE DB Developer do týmu Investments Retail

Pro našeho významného klienta hledáme kandidáty na pozici ORACLE DB Developer do týmu Investments Retail.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
8 500 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Popis pozice:

Do oddělení Investic poptáváme posilu na pozici Oracle DB Developera.

Oddělení má na starosti pobočkové aplikace, které slouží bankovním poradcům pro sjednávání investic privátního a korporátního bankovnictví. Významná část logiky aplikací je v Oracle databázi. V rámci postupného přepisu aplikací do Nové Digitální Banky je vzhledem k absenci dokumentace třeba databázovou logiku zpětně rozklíčovat a jednotlivé části postupně separovat tak, aby staré aplikace zůstaly funkční a bylo je možné po částech nahrazovat novými.

Jaká by byla vaše náplň práce?

  • Analýza dat a návrh technického provedení dle business zadání
  • Vývoj a optimalizace dotazů
  • Refactoring stávajících databázových řešení (úpravy procedur, funkcí, jobů v Oracle DB)
  • Správa technické dokumentace a datového modelu

Co bychom potřebovali?

  • Seniorní zkušenosti s vývojem a správou řešení v Oracle databázi
  • Pokročilá znalost SQL a PL/SQL
  • Scripting - SQL*Plus

Co ještě rádi uvítáme?

  • Práce s nástrojem PL/SQL Developer, nebo Oracle SQL Developer
  • Produkty a princip fungování Investičního bankovnictví
  • Znalost nástrojů Git, TFS, Jira
  • Znalost bankovního prostředí

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Data developer (BI, DWH, BigData) Databázový developer

Základní dovednosti

pl/sql SQL Scripting - SQL*Plus Oracle

Výhodou

PL/SQL Developer Oracle SQL Developer Git TFS Jira

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Mzda 5 000 - 8 500 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha
Termín pro odpověď do 30.09.2024
Termín nástupu 01.10.2024