C/C++ Vývojář - bezpečnostní technologie

Společnost, dynamický hráč v oblasti bezpečnostních a komunikačních technologií, se zaměřuje na vývoj a implementaci pokročilých řešení pro řízení, kontrolu a informační infrastrukturu. Spolupracuje s armádou a policií České republiky a podílí se na výzkumných projektech zaměřených na ochranu a zabezpečení. Společnost hledá medior/senior C/C++ Vývojáře na své zajímavé bezpečnostní projekty.

  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
120 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace
  • Hays
  • Brno / hybridní režim

Popis pozice

Náš klient…

Společnost, založena v roce 1998, se rychle vyvinula v dynamického hráče v oblasti bezpečnostních a komunikačních technologií. Zaměřuje se na vývoj a implementaci pokročilých řešení pro řízení, kontrolu a informační infrastrukturu.

Společnost spolupracuje s armádou a policií České republiky a podílí se na výzkumných projektech zaměřených na ochranu a zabezpečení.

Hledá: Vývojář C++

Místo výkonu: Brno

Mezinárodně úspěšná společnost hledá medior/senior programátora se zkušenostmi v programování v jazyce C++ (verze 11/14).

Hlavní úkoly:

  • Návrh a vývoj softwarových aplikací pro implementaci armádních procesů a zpracování dat.
  • Analýza požadavků uživatelů a jejich přetavení do funkčních specifikací.
  • Testování a nasazení systémů u zákazníků.
  • Oprava chyb a optimalizace stávajícího kódu.

Požadavky:

  • Praktické zkušenosti s C++11 a C++14.
  • Dobrá znalost knihoven STL a Boost.
  • Zkušenosti s návrhem systémové architektury, včetně multithreadingu a distribuovaných systémů.
  • Znalost systému Git a základní orientace v CMAKE.
  • Spolehlivost, samostatnost a proaktivní přístup k práci.
  • Anglický jazyk na pasivní úrovni, schopnost číst technickou dokumentaci.

Výhodou:

  • Znalost protokolů TCP/UDP.
  • Zkušenosti s PostgreSQL.
  • Znalosti v oblasti zpracování diskrétních signálů (audio, video apod.).
  • Zkušenosti s paralelním zpracováním dat (SIMD, OpenMP).
  • Znalost knihoven QT, JavaScript, TypeScript nebo React.
  • Orientace ve standardu OpenGL 3.0 a vyšším, včetně znalosti GLSL.
  • Zkušenosti s agregací distribuovaných heterogenních dat.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:

Pozice

C developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Náš klient nabízí:

  • Účast na celém vývojovém cyklu software
  • Možnost ovlivnění směrování vyvíjeného SW produktu
  • Cílové prémie po úspěšném dokončení projektu nebo zakázky
  • Možnost cestování v rámci řešených projektů (i do zahraničí)
  • Možnost dalšího studia (jazykové a odborné kurzy, doktorandské studium, …)
  • Osobní přístup ke každému zaměstnanci, neformální a přátelské pracovní prostředí
  • Mobilní telefon (i pro soukromé účely)
  • 50% příspěvek zaměstnavatele na jazykové vzdělávání
  • Příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • Benefitní karta – PLUXEE – příspěvek 700,-Kč měsíčně
  • 25 dní dovolené ročně, 2 „sick days“

Informace o pozici

Mzda 60 000 - 120 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Brno / hybridní režim