C++ programátor pro Email.cz

Připojte se k nám jako C++ programátor pro Email.cz a dejte průchod své vášni pro technologie! V Seznam.cz hledáme talentovaného vývojáře, který se připojí k našemu týmu, který se podílí na vylepšení našich služeb pro miliony uživatelů.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Co vás denně čeká

  • Vývoj backendových funkcí pro Email.cz pomocí C++.
  • Integrace a inovace systémů pro zlepšení uživatelské zkušenosti.
  • Spolupráce na výběru technologií a postupů pro nejlepší výsledky.

S jakými technologiemi pracujeme

  • Programovací jazyk C++.
  • Systémové nástroje a technologie jako Linux, Python, Docker a Kubernetes.
  • Databáze: SQL a NoSQL.

Co budete potřebovat za znalosti/dovednosti

  • Základní až pokročilé znalosti C++ (uvítáme jak absolventy, tak zkušené programátory).
  • Ochota učit se novým technologiím a sdílet své znalosti.
  • Spolupráce a týmový duch – schopnost pracovat v týmu a přispět k společnému cíli.

Info o týmu

  • Staňte se součástí 4-členného týmu backendových vývojářů zaměřených na emailové úložiště.
  • Větší tým zahrnuje cca 20 vývojářů, kteří se starají o širší infrastrukturu a další služby Email.cz.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Vzdělání:

Pozice

C developer C developer

Základní dovednosti

c++ Databáze

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Na co se můžete těšit:

  • Neformální atmosféra plná přátelských kolegů s humorem.
  • Svoboda v seberealizaci – možnost učit se a rozvíjet se na zajímavých projektech.
  • Podpora a prostor pro zaučení – učíme se z chyb a pomáháme si navzájem.

Benefity:

  • Pet Friendly Office
  • Neformální prostředí
  • Stravenkový paušál
  • Volno navíc
  • Občerstvení na pracovišti
  • Fit díky Multisportce
  • Podporujeme rodiny
  • Technika na přání
  • Cafeterie
  • Interní vzdělávání

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha