JUNIOR SOFTWARE DEVELOPER NA VYSOČINĚ

Žít na Vysočině a pracovat ve špičkovém vývojovém týmu? V RACOMu to jde dohromady! Máme vlastní SW i HW vývoj a naše produkty zná celý svět. Startup jsme sice byli už před třiceti lety, ale soukromá česká firma, která chce dělat věci po svém, jsme pořád. Navrhujeme, vyvíjíme a vyrábíme zařízení pro bezdrátový přenos dat v oblasti telekomunikací a průmyslové automatizace. Od vývoje, přes výrobu až po expedici máme vše takřka pod jednou střechou, takže u nás si můžeš na výsledek rovnou sáhnout.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

CO TĚ ČEKÁ

 Dostaneš příležitost nahlédnout do softwaru, který tvoří srdce špičkových komunikačních zařízení, a začít ho s námi tvořit. Výstupem naší práce je vlastní software, ale rádi při tom využíváme výhod, které nám přináší práce ve svobodném prostředí open source. Pracujeme v Linuxu, programujeme nejvíc v C/C++, Pythonu, Shellu.

Nehodíme Tě do vody - zpočátku budeme spolupracovat na dílčích projektech, aby sis mohl(a) osahat prostředí a začít chápat jeho komplexnější vazby. Při práci Tě bude provázet někdo ze zkušenějších kolegů, bude Ti pomáhat s hledáním správného řešení a poskytovat zpětnou vazbu.

Budeš u nás mít celou řadu možností, jakým směrem se vydat - svoje si najdeš  jak v případě, že Tě baví programování na nejnižších úrovních (bare-metal), tak i pokud Tě zajímají třeba komunikační síťové protokoly.

Pracujeme v menších týmech (3-5 lidí), ale spolupracujeme i s kolegy z jiných oddělení - vývojáři HW, výrobními technology nebo aplikačními inženýry

CO OČEKÁVÁME

Hledáme posilu do našeho vývojového týmu pro dlouhodobou spolupráci.

Chceme zajistit, že naše výrobky budou patřit mezi světovou technologickou špičku i za dalších 10 let. Budeš mít tedy dost času naučit se vše potřebné, hledáme především otevřenou hlavu s odvahou pustit se mimo hlavní proud. Nicméně pro začátek si Ti bude hodit:

  • Linux - umíš spravovat vlastní počítač a řešit problémy, když něco nefunguje

  • základní síťařinu - rozlišíš  TCP / UDP

  • SHELL - rozumíš základním konstrukcím jazyka (kterákoliv z variant BASH / ASH/ DASH)

  •  C/C++ - potkali jste se pár semestrů na VŠ nebo nějaký rok v praxi (znáš STL knihovnu, základní struktury a algoritmy)

Může se Ti hodit:

  • Python - výhoda pokud ovládáš

  • nebát se “železa” - můžeš se dostat k ryzímu bare-metal programování, ale ani ve vyšších vrstvách se spolupráci s vývojáři hardwaru pravděpodobně nevyhneš

  • ochota učit se a posouvat svoje hranice i mimo komfortní zónu dosavadních znalostí

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

C developer Python developer

Základní dovednosti

Linux Shell C c++

Výhodou

Python

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Věříme, že osobní spokojenost lidí se odráží ve fungování firmy a proto se snažíme sladit osobní a pracovní životy našich lidí. Konkrétně to u nás znamená:

  • flexibilitu - většinu týdne budeš trávit v kanceláři, ale pracovní dobu si nastavíš podle svých potřeb; home office jednou týdně u nás nebude problém

  • práci na míru - společně si domluvíme pracovní náplň a podmínky - spíš než na tabulková místa a tituly na vizitkách se soustředíme na konkrétní práci a odpovědnost jednotlivých lidí

  • příjemné prostředí - máme samostatné kanceláře pro 2-5 lidí; potkáváme se rádi (na kafi, na obědě, nebo po práci na kole), ale zároveň respektujeme potřebu nerušené soustředěné práce a do společných akcí nikoho nenutíme

  • stabilitu - už přes 30 let jsme soukromá česká firma a všechny vlastníky stále známe jménem - potkáš se s nimi běžně na chodbě i na společných akcích

  • ubytování - v Novém Městě na Moravě<

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Nové Město na Moravě