ICT – Azure DevOps Engineer Praha/Olomouc

Přidejte se do týmu našich ICT specialistů. Staňte se součástí Infrastruktury. Jsme česká moderní, proklientská banka a stále rosteme!

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Specialista/ tka Azure DevOps Engineer u nás:

  • navrhuje a nasazuje cloudová řešení na platformě Azure, včetně Active Directory (AAD), Cloud App Security (CA) a Azure Virtual Desktop (AVD),
  • spolupracuje s ostatními týmy v rámci organizace na integraci a optimalizaci cloudových služeb,
  • účastní se na přípravě Infrastructure as Code (IaC) pomocí nástrojů jako jsou Azure Resource Manager (ARM) a Terraform, a nasazování těchto konfigurací pomocí DevOps pipelines,
  • pracuje s technologiemi jako jsou Azure DevOps, Github, Entra ID, Terraform, kontejnery (Docker, Kubernetes), Veeam, Fortinet, Jira a Confluence.

Co je pro práci potřeba:

  • praktická zkušenost s IaaS a PaaS řešeními na platformě Azure,
  • dobrá znalost principů cloudových identit a bezpečnostních postupů, včetně Entra ID a dalších nástrojů pro správu identity,
  • zkušenosti s Microsoft 365 službami, včetně Intune,
  • znalost Azure Resource Manager (ARM) a správy přístupových práv (Azure RBAC),
  • schopnost pracovat s bezpečnostními nástroji v rámci MS Azure,
  • znalost správy Windows serverů a SQL serverů,
  • nutná znalost architektury Azure Virtual Desktop (AVD),
  • alespoň maturitní vysvědčení,
  • čistý rejstřík trestů.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:

Pozice

Azure admin DevOps admin

Základní dovednosti

Active Directory (AAD) Cloud App Security (CA) a Azure Virtual Desktop (AVD) Azure DevOps Github Entra ID Terraform Veeam Fortinet Jira a Confluence. AVD

Výhodou

znalost principů cloudových identit a bezpečnostních postupů MS Azure Azure Resource Manager Azure RBAC

Softskills

komunikace samostatnost

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Spoluprací s námi získáte:

  • příležitost získat nové zkušenosti ze zajímavé oblasti v bankovnictví,
  • zkušený tým kolegů, kteří Vás rádi uvítají a provedou při nástupu. Dobré vztahy na pracovišti jsou pro nás důležité.
  • pracovní doba s pevným úsekem (9:00 - 15:00), pracovní smlouva na HPP,
  • dlouhodobý rozvoj (školení, certifikace, nové technologie a oblasti). Možnost růst spolu s firmou.
  • možnost práce v Olomouci nebo Praze s dobrou dostupností,
  • zaměstnanecké benefity – 25 dní dovolené, My days, stravenkový paušál, Cafetérie,
  • odměna za Doporučení a Jubilea ve společnosti,
  • zvýhodněné sazby na vybraných produktech banky,
  • výhodné tarify u společnosti Vodafone CZ.

Termín nástupu : dle dohody

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha nebo Olomouc