ICT – Cloud SaaS and Hosted SW specialist

Přidejte se do týmu našich ICT specialistů. Jsme česká moderní, proklientská banka a stále rosteme! Hledáme kandidáta na pozici ICT specialista aplikačního L2 Supportu.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Specialista/ka Cloud SaaS and Hosted SW u nás:

  • odpovídá za provozní aspekty správy Cloud SaaS and Hosted SW aplikací a databází v Azure a OCI,
  • spravuje monitorování a řízení aplikací a databází v Azure a OCI až po optimalizaci výkonu a odhalování potenciálních problémů,
  • navrhuje škálování a optimalizace operací pro efektivní využití zdrojů dle provozních potřeb,
  • aktualizuje dokumentaci, sleduje vývoj nových trendů v oblasti IT,
  • vyřizuje požadavky a problémy,
  • dodržuje stanovené SLA.

Co je pro práci potřeba:

  • znalost pojmů jako SaaS, PaaS, AKS, Docker, KMS, ECK, Insights, Zabbix atd.,
  • zkušenosti s obsluhou a správou Azure zdrojů pomocí AZ CLI a Azure portálu,
  • zkušenosti s implementací, správou a podporou Cloud SaaS a hostovaných SW a nástrojů,
  • zkušenosti s optimalizací message brokering a queuing (komunikace, výměna dat, prioritizace úkolů) v RabbitMQ,
  • zkušenosti s monitorováním a optimalizací výkonu, identifikací a řešení problémů,
  • zkušenosti s konfigurací a správou přístupů uživatelů pro SaaS a hostované řešení,
  • výborná znalost a práce s Microsoft 365,
  • analytické schopnosti / logického myšlení,
  • komunikační dovednost a také chladnou hlavu v napjatých situacích,
  • alespoň maturitní vysvědčení,
  • čistý rejstřík trestů.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Vzdělání:

Pozice

Azure admin DB admin

Základní dovednosti

Saas Paas AKS Docker KMS ECK Insights Zabbix Azure portál

Výhodou

message brokering a queuing

Softskills

analytické schopnosti komunikace

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Spoluprací s námi získáte:

  • Příležitost získat nové zkušenosti ze zajímavé oblasti v bankovnictví.
  • Zkušený tým kolegů, kteří Vás rádi uvítají a provedou při nástupu. Dobré vztahy na pracovišti jsou pro nás důležité.
  • Pracovní doba s pevným úsekem (9:00 - 15:00), pracovní smlouva na HPP.
  • Dlouhodobý rozvoj (školení, certifikace, nové technologie a oblasti). Možnost růst spolu s firmou.
  • Možnost práce v Olomouci nebo Praze s dobrou dostupností.
  • Zaměstnanecké benefity – 25 dní dovolené, My days, stravenkový paušál, Cafetérie.
  • Odměna za Doporučení a Jubilea ve společnosti.
  • Zvýhodněné sazby na vybraných produktech banky.
  • Výhodné tarify u společnosti Vodafone CZ.

Termín nástupu : dle dohody

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha nebo Olomouc