Senior Site Reliability Engineer

V této roli budete spolupracovat s jednotkami Business IT podporujícími produktivní systémy a podílet se na projektech a hladkém přechodu z sestavení do provozu. Vaší odpovědností bude provoz a podpora obchodních, maloobchodních a dalších obchodních aplikací v rámci IT portfolia, včetně systémů vyžadujících nepřetržitou podporu. Pozice je vhodná pro kandidáty žijící v Praze, s velmi dobrou angličtinu (písemnou i mluvenou).

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

To jsi ty:

  • 4+ roky zkušeností se SRE + 3 roky praxe v jiných IT technických rolích
  • Praktické zkušenosti s podporou 2. nebo 3. úrovně kritických obchodních aplikací
  • Výborná znalost AWS Cloud, Gitlab, Terraform a Datadog (nebo jiných monitorovacích nástrojů)
  • Dobrá znalost SQL
  • Zkušenosti s Linux, Windows a DB systémy výhodou
  • Preferovány jsou zkušenosti s IT infrastrukturou (hardware, síť a úložiště).

Dobré dovednosti:

  • Zkušenosti s produkty Atlassian výhodou
  • Zkušenosti s obchodním prostředím výhodou
  • Osobnost: analytická, orientovaná na řešení a tým, orientovaná na budoucnost a organizovaná
  • Jazyky: Dobrá znalost angličtiny

Toto bude vaše role:

  • Podpora podnikových IT aplikací jak on-premise (VMware, hybridní), tak v cloudu, aby bylo firemním uživatelům poskytnuto stabilní prostředí na základě dohodnutých smluv o úrovni služeb.
  • Dodržujte procesy Best Practice pro incidenty, problémy, změny a správu konfigurace, abyste zajistili efektivní službu podpory.
  • Implementace patchování a údržba podnikových aplikací podle definovaných procesů.
  • Vést úspěšný přechod nových obchodních aplikací do týmu SRE a zajistit, aby byly plně zdokumentovány.
  • Vést implementaci, proces a kontrolu dokumentů za účelem neustálého zlepšování efektivity týmu, stejně jako činností sdílení znalostí v rámci týmu.
  • Konfigurace a vylepšení Gitlab CICD potrubí Implementujte a vylepšujte monitorování různých aplikací pomocí kódu Terraform Část Rota poskytující nepřetržitou podporu na zavolání pro kritické podnikové aplikace.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    5 let
  • Vzdělání:

Pozice

AWS admin

Jazyky

Anglicky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí a stabilní zázemí jedné z největších společností na vývoj softwaru v rámci EU
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci s možností realizace vlastních nápadů a příležitostmi se stále učit nové věci a přístupy
  • u nás máš možnost ovlivňovat své směrování ve firmě
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • v Qinshift získáš ve svém rozvoji kvalitní podporu i díky bohaté nabídce interních a externích školení, můžeš tak posouvat hranice svých kompetencí
  • nabízíme ti benefity jako jsou příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuku AJ/NJ/RJ, MultiSport kartu, sick days, příspěvek na stravné, čeká tě tu spousta firemních akcí, zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra s kvalitním vybavením i pro sportovce a milovníky jídla a kávy, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další​

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha
Termín nástupu 01.08.2024