Business Architekt / Senior Business Analytik

V rámci probíhajícího transformačního programu v jedné české bance hledáme kolegu do role Business Architekta/Senior Business Analytika. Máš vysokou míru samostatnosti a dokážeš přetvářet myšlenky do business procesů? Tak hledáme právě tebe.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
180 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Náplň práce:

  • Sběr informací o fungování kritických částí businessu
  • Transformace těchto informací do podoby požadavků a případů užití
  • Tvorba a optimalizace business procesů
  • Spolupráce s různými týmy na návrhu a implementaci architektury
  • Prezentace návrhů a výsledků stakeholderům
  • Podpora při transformaci a zlepšování business procesů v rámci organizace

Bez čeho se neobejdeš?

  • Znalost UML a Enterprise Architect
  • Zkušenosti s nástroji JIRA, Confluence

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Praxe:
    5 let

Pozice

Architekt Enterprise architekt

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Mzda 180 000 Kč / měsíc
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Místo pracoviště Praha