IT Specialist MS Power Apps Olomouc/ Praha

Jsme česká moderní proklientská banka a stále rosteme! Budete mít na starosti tvorbu aplikací v MS Power Apps,

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Práce u nás:

  • budete mít na starosti tvorbu aplikací v MS Power Apps,
  • aktualizovat dokumentaci a monitorovat výkon svěřených aplikací a databází,
  • aktivně spolupracovat s ostatními členy týmu,
  • budete pracovat v Microsoft 365, Power automate, Power Platform ,Power BI, HTML za použití Low code programování, JSON a JavaScript.

Co je pro práci potřeba:

  • základní znalost administrace Windows 10 a dalších produktů Microsoft, zejména MS Office 365,
  • výhodou je obecná znalost Low code programování, JSON a JavaScript (náplní práce je Microsoft 365, Power automate, Power Platform ,Power BI, HTML),
  • velká motivace učit se novým věcem, zájem o technologie, schopnost spolupracovat v týmu, spolehlivost a trpělivost,
  • vhodné i pro absolventy, předchozí praxe v bance výhodou,
  • analytické schopnosti / logického myšlení,
  • zodpovědný přístup k práci,
  • alespoň maturitní vysvědčení a čistý Rejstřík trestů.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior
  • Vzdělání:

Pozice

Admin aplikačních serverů MS admin

Základní dovednosti

Microsoft 365 Power automate Power Platform Power BI html

Výhodou

obecná znalost Low code programování JSON JavaScript

Softskills

analytické schopnosti logické myšlení

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Spoluprací s námi získáte:

  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby.
  • Možnost práce z domova.
  • Dlouhodobý rozvoj (školení, certifikace, nové technologie a oblasti). Možnost růst spolu s firmou.
  • Výborné HW i SW vybavení.
  • Otevřenou komunikaci a přátelské prostředí.
  • Zkušený tým kolegů, kteří Vás rádi uvítají a provedou při nástupu.
  • Možnost práce v centru Prahy či Olomouce s dobrou dostupností.
  • zaměstnanecké benefity: 25 dní dovolené, My days, stravenkový paušál, Cafetérie, slevy v lékárnách AVE.
  • Zvýhodněné bankovní produkty.
  • Výhodné telefonní tarify od Tmobile.
  • Odměny za Doporučení nového kolegy.
  • Odměny za Jubilea v Bance.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha nebo Olomouc