Angular Developer

Je Angular vaší silnou stránkou a chcete se v této oblasti zlepšit? Chtěli byste mít možnost účastnit se diskusí o designu API a ovlivňovat směřování budoucích řešení? Využijte této příležitosti a připojte se k nám na dynamickém bankovním projektu.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

To jste vy:

  • Znalost TypeScriptu a nejnovější verze Angular (12+), která předvádí hluboké porozumění těmto technologiím
  • Ukažte své zkušenosti s vývojem špičkových podnikových webových řešení
  • Prosperujte v duchu spolupráce agilních týmů
  • Plynulost v češtině nebo slovenštině je nutností, komunikativní úroveň angličtiny doplňuje vaše dovednosti

Výhodou:

  • Znalost Kubernetes, Docker, Gradle, Jenkins
  • Získejte bonusové body za zručné používání RxJS, GIT, Material Design a PrimeNG

Popis pozice :

  • Přispějte k vytváření aplikací pomocí Angular a TypeScript v živém nastavení mikroslužeb
  • Budete mít na starosti vývojový proces, zajistíte kvalitu svého kódu, dodáte přiřazené aplikační komponenty s pečlivým testováním a poskytnete komplexní dokumentaci
  • Spolupráce je jádrem našeho přístupu – vaši kolegové budou přímo vedle vás, připraveni zapojit se do diskusí a společně hledat řešení
  • Toto není jednorázová záležitost, pokud byste chtěli více, budoucích příležitostí pro spolupráci na projektech v rámci interních týmů nebo přímo s našimi váženými klienty je mnoho.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    4 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Angular developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí a stabilní zázemí jedné z největších společností na vývoj softwaru v rámci EU
  • Prostor pro samostatnou a kreativní práci s možností realizace vlastních nápadů a příležitostmi se stále učit nové věci a přístupy
  • U nás máš možnost ovlivňovat své směrování ve firmě
  • Kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • Možnosti zdokonalit se v jazykových dovednostech, jsme významným celosvětovým hráčem
  • V Qinshift získáš ve svém rozvoji kvalitní podporu i díky bohaté nabídce interních a externích školení, můžeš tak posouvat hranice svých kompetencí
  • Nabízíme ti benefity jako jsou příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuku AJ/NJ/ES, MultiSport kartu, sick days, příspěvek na stravné, čeká tě tu spousta firemních akcí, zázemí kanceláří v Praze na Palmovce nebo v Brně na Vlněné s kvalitním vybavením i pro sportovce a milovníky jídla a kávy, po vzájemné dohodě možnost částečného home office, a další

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha
Termín nástupu 01.08.2024