⋙ Chcete nastartovat kariéru v IT? Hledáme PHP programátora ⋘

Máte čerstvě dokončené studium v oblasti IT a hledáte svou první příležitost, jak ukázat, co ve vás je? Nebo máte již zkušenosti a chcete se pohybovat v prostředí SAPu? Přední stavební a technologická společnost, která má dlouholetou tradici a mezinárodní působnost hledá parťáka na pozici PHP programátora.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace
  • mBlue
  • české budějovice

Popis pozice

Co Vás bude na pozici čekat:

  • Provádění jednoduchých administrací v SAPU – zakládání a rušení uživatelů, oprávnění atd.
  • Programování intranetových aplikací v NodeJS a PHP
  • Spolupráce se systémovými inženýry a dalšími

Co od Vás budeme potřebovat:

  • Motivaci, chuť se rozvíjet a naučit se něco nového
  • Zkušenosti s programování v Javascriptu, případně PHP – výhodou, znalost linuxového prostředí
  • Komunikativní úroveň angličtiny pro čtení odborných textů

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Vzdělání:

Pozice

Analytik

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co Vám nabídneme:

  • Zázemí stabilní společnosti, která má silné jméno na trhu ????
  • Příležitost rozvíjet se pod vedením zkušených profesionálů
  • Práci na zajímavých projektech s využitím moderních technologií ????
  • Spolupráci na HPP a flexibilní pracovní dobu
  • přátelský tým, který táhne za jeden provaz ????
  • A další: 5 týdnů dovolené, kafetérie, mobilní telefon, notebook, občerstvení na pracovišti, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, školení, sickdays

Zaujala Vás tato příležitost? Ráda se s Vámi spojím a řeknu větší detail k pozici ????

Keywords: PHP programátor, Nodejs, administrátor, SAP, IT, programování, Linux, JavaScript, SAP ECC6, Angličtina, English, České Budějovice

Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště české budějovice